Чим лікувати нарив

Нарив виникає під час запалення який або частини тканини тіла, утворюючи порожню порожнину, яка надалі заповнюється гноєм. З плином часу, нарив дозріває, гній піднімається до поверхні шкіри, утворюючи гнійник, який незабаром проривається, гній витікає і починається загоєння тканин.

Чим лікувати нарив ? Весь сенс лікування нариву народними засобами полягає у недопущенні розвитку абсцесу і якнайшвидше витягуванням гною. Вживати заходів бажано на ранніх стадіях. Але й при запущених стадіях вилікувати можна народними засобами без особливих зусиль. 

Чим лікувати нарив

naryivСлід запам’ятати головне: не слід самим розкривати гнійник, так як в нього може потрапити інфекція, може статися зараження крові і тоді вже доведеться дуже довго і серйозно лікуватися в лікарні.

• Отже ніж лікувати нарив ? Насамперед нам на допомогу прийде лист подорожника, який знайдеться майже скрізь. Потрібно його протерти або обполоснути і прикласти до запалення і він буде поступово витягати гній з рани . Просто потім його час від часу слід змінювати на новий. От і все, елементарно і просто.

• Другий спосіб – докласти картопля свіжа, пропущений через тертку. Викласти акуратно на марлю, прикласти до нариву і перев’язати, через три години пов’язку поміняти.

• Чим лікувати нарив на пальці ? Можна обгорнути палець листям мати-й-мачухи і накласти стерильний бинт. Через дванадцять годин, коли ви зніміть пов’язку, побачите на листках гній, що витік з рани. Робити так до повного одужання. Або лікувати шляхом обмотування його зрізаної очищенням від картоплі, природно білою стороною до шкіри.

• Сприяє витягуванню гною всіма улюблений нами мед. З нього ми робимо медову коржик. Беремо рідкий мед, додаємо туди борошно (співвідношення приблизно 1 до 1), змішуємо до консистенції густого тесту, докладаємо до нашого нариву і залишаємо на дванадцять годин. Повірте нариву не буде, як ніби його й не було.

• Для дозрівання гнійника можна використовувати також господарське мило і печена цибуля. Все подрібнити, взяти в пропорції 1 до 2, перемішати і накласти тонким шаром, поверх закріпити пластиром. Міняти компрес через чотири години.

• Наступний спосіб: лікування за допомогою соснової смоли - живиці . Для цього потрібно взяти чистий бинт, нанести смолу рівномірно і прикласти до нариву, закріпити. Тримати пов’язку три-чотири години.