Фракція АСД

asdfraksiyaФракція АСД (антисептик – стимулятор Дорогова) є природним біогенним стимулятором життєво важливих функцій організму. Фракція АСД виробляється з тканин тварин шляхом високотемпературної сублімації.
АСД був винайдений в 1947 році А. В. Дороговим на замовлення військових. Потрібен був дешевий і високо ефективний препарат для захисту організму людей та тварин від радіації і що підвищує імунні сили організму. І такий препарат був створений. Фракцію АСД з успіхом використовували військові лікарі в лікуванні поранених маловідомої “корейської” війни. Але після смерті Дорогова про АСД успішно забули. І лише в останні роки АСД неофіційно починає застосовуватися в лікуванні людей.

АСД надає ефективну дію при різних інфекційних і онкологічних захворюваннях, не токсичний, добре сумісний з будь-якими медикаментами, не має протипоказань, не потребує дотриманні дієт і не загрожує передозуванням (так як в ньому немає хімії). Єдиний його недолік – це його різкий неприємний запах. Продається препарат у ветеринарних аптеках без рецептів.

У АСД є 2 фракції – № 2 і № 3 (рідка і густа). № 2 застосовується всередину, а № 3 – зовнішньо, обов’язково розводити водою.
АСД фракція 2 застосування для людини, розроблена А. В. Дороговим

Стандартна дозування: 15 – 30 крапель розводять у 50 – 100 мл холодної кип’яченої води або чаю, підвищеної фортеці і п’ють натщесерце 2 рази на день за 20 – 40 хвилин до їди.

Загальна схема прийому: 5 днів пити, 3 дні перерва. Потім знову 5 днів пити, 3 дні перерва. Потім знову 5 днів пити.

За такою схемою приймати АСД до повного одужання.

Виразка шлунка та дванадцятипалої кишки – стандартна дозування, схема прийому загальна.

Гастрити і коліти – доза і схема та ж, але приймати 1 раз на день вранці натщесерце.

Грибкові захворювання шкіри – промивають теплою водою з милом уражені місця і потім змащують їх нерозведеним розчином фракції АСД № 3 2 – 3 рази на день.

Гіпертонія – приймають за загальною схемою, починаючи з 5 крапель і щодня додаючи довести прийом до 20 крапель. Пити до повної нормалізації тиску.

Гінекологічні захворювання – приймати всередину по загальній схемі і спринцюватися 1-процентним водним розчином до лікування.

Шкірні захворювання – накладати компреси на уражені місця з фракції Ф-3, попередньо розвівши в рослинному маслі 1: 20 до повного зникнення захворювання. Якщо виникають рецидиви хвороби, то приймають ще й фракцію ф-2 за загальною схемою. Якщо будуть почервоніння, то зробити перерву на 3 дні.

Захворювання серця і печінки – Починати курс з 5 крапель на день, приймати 5 днів, 3 дні перерва. Потім 5 днів пити по 10 крапель, 3 дні перерва. Наступну п’ятиденку приймати по 20 крапель, 3 дні перерва. До повного лікування пити по 20 крапель.

Ревматизм, подагра, запалення лімфатичної системи – загальна дозування і схема прийому. Робити компреси на хворі суглоби з Ф-2.

Хвороби нирок і жовчних шляхів – загальна дозування і схема прийому.

Онкологічні захворювання – добре піддаються лікуванню передракові форми захворювання – загальна схема прийому і стандартна дозування, на зовнішні пухлини роблять компреси. Фракція АСД № -2 досить швидко зупиняє розвиток раку і знімає біль. У деяких випадках, коли хвороба запущена, А. Дорогов рекомендував таку ударну методику прийому АСД:

8 год

12 год

16 год

20 год

Прийняття АСД

5

5

5

5

капель

5 днів

10

10

10

10

капель

5 днів

15

15

15

15

капель

5 днів

20

20

20

20

капель

5 днів

25

25

25

25

капель

5 днів

30

30

30

30

капель

5 днів

35

35

35

35

капель

5 днів

40

40

40

40

капель

5 днів

45

45

45

45

капель

5 днів

50

50

50

50

капель

до одужання

І ще одне досить важливе доповнення. Під час прийому АСД настійно рекомендується випивати не менше 2 – 3 літрів рідини на добу для видалення з організму шлаків і мікробних токсинів.