Користь талої води

vodaДавно відомо, що наше тіло складається на 70 % з води , мозок – на 90 % , а кров – на 95 %. Отже, щоденний раціон повинен в процентному співвідношенні відповідати нашому природному побудови. Хронічний брак води в організмі людини , звичайно , служить причиною більшості хвороб. Особливо від зневоднення організму страждає мозок.

Вода – це найпотужніший на Землі носій інформації. Протікаючи по звивистих руслах струмків і річок , вода вбирає в себе всю інформацію та енергетику тих місць , де вона протікала . Тому вода з джерел , лісових струмків і гірських річок найчистіша – вона ввібрала в себе енергетику лісу , гір і надр Землі , відфільтровану піском , мулом і камінчиками . Саме така вода є цілющою для людини.

А що отримуємо ми з водопровідного крана? Спочатку вода потрапляє у водозабір, де її “збагачують” хлором, потім вона тече по іржавих трубах до міста , потім проходить по сотнях труб в багатоквартирних будинках , де вбирає всю інформацію і негативну енергетику. І ось таку енергетичну ” гидоту ” ми отримуємо з свого крана.

Так як же позбавити воду від цієї негативної інформації? Відповідь дуже проста : спочатку заморозити воду , а потім розморозити . Всі вже продумано нашою природою – матінкою . Після заморозки вода як би ” обнуляється ” – тобто відновлює свою первинну структуру , інформацію та енергетику. Тому , сама головна користь талої води для організму – це її чистота.

Користь талої води полягає в тому , що вона енергетично і хімічно наближена до чистої природної воді. І тому вона повністю готова до виконання своїх функцій в організмі.

Основні функції води – це очищення нашого організму від шлаків і токсинів та живлення клітин. Для заморозки найкраще брати не водопровідну , а покупну воду (ні в якому разі не кип’ячену – це мертва вода). Заморожувати найкраще в пластиковій широкої тарі , наприклад в 2 – х літровому відрі . Кожен холодильник морозить по різному , тому слід зауважити час заморозки. Тримати воду в морозилці слід до того моменту , поки всередині льоду не залишиться невелика порожнина з незамерзлою рідиною. Саме в цій рідині збираються всі солі важких металів та іншої гидоти.

Далі потрібно буде розколоти лід , злити серцевину , а кубики льоду перекласти в скляну тару для танення . Потім знову залити у відро воду і поставити в морозилку. І так кожен день.

Випивши корисну талу воду , ви відразу відчуєте різницю в смаку з водопровідною водою , а вживаючи її постійно , вже через місяць побачите результат прийому: зникне втома , покращиться слух і пам’ять , менше будуть турбувати суглоби , зменшаться набряки ніг , з’явиться відчуття омолодження.

Здоровій людині слід випивати не менше 1,5 літрів води на день. Саме води , а не чаю , кави чи соку . Тому візьміть за звичку випивати стакан або два корисної талої води вранці перед сніданком. Ця вода повністю очистить ваш шлунково – кишковий тракт. Це найпростіша і краще очищення кишечника. Постійно за півгодини до їжі і через півгодини після , випивайте склянку талої води. Ось вам і вся денна норма.

Вранці можна ще більш збагатити талу воду , додавши в неї 2 ч ложки яблучного оцту і 1 ст ложку меду. Така вода збагатиться калієм , магнієм , іншими мікроелементами і вітамінами. Це дуже гарне харчування для мозку і серця. Увага : яблучний оцет не можна вживати при виразкових хворобах шлунка та дванадцятипалої кишки і при важких ниркових захворюваннях. Для кращого всмоктування води в клітини організму , можна злегка підсолити талу воду морської харчовою сіллю . Воду слід пити маленькими ковтками і обов’язково кімнатної температури.

При такому способі пиття корисна тала вода дуже швидко вбирається в кишечник і розходиться по всьому організму. Виникає як би ефект ” крапельниці ” і якщо людина схильна до набряків , то вони не виникнуть.

Тому користь талої води очевидна – чим більше води потрапляє в наш організм , тим краще він очищається , зменшується небезпека утворення каменів у нирках. Але пам’ятайте , що з сечею виділяється велика кількість калію , так необхідного нашому організму . Тому , для його заповнення , додайте в свій раціон продукти багаті калієм : банани , родзинки , курага та ін

Пийте корисну талу водичку – цей чудовий дар природи і оздоровлює свій організм.