Кисіль Ізотова

ovsyanii-kiselКисіль Ізотова – це цілющий вівсяний кисіль, який був запатентований на заході як “Чудо кисіль Доктора Ізотова” або “Російський Бальзам” . Це продукт з найширшим лікувальну й профілактичну дію на організм людини.

Багато хто знає , що умови бродіння можуть впливати на відбір і формування супутніх компонентів з тими чи іншими властивостями. Вівсяний кисіль Ізотова готується на кефірі. Кефір має у своєму складі білки, жири, вуглеводи, вітаміни, закваску у вигляді дріжджових бактерій і інші компоненти.

Процес бродіння під час приготування вівсяного концентрату без доступу кисню веде до сплеску біоенергетичного поля і появі властивостей бальзаму . Тим самим підвищується біологічна і цілюща активність кінцевого продукту. До складу бальзаму входять більше 10 цілющих компонентів: ванільні амінокислоти , крохмаль , біотин , вітаміни B1 , B2 , B6 , A , E , PP , поліненасичені жирні кислоти , мінеральні солі.

Цей набір благотворно впливає на стан внутрішнього середовища і стимулює функціональну діяльність багатьох систем організму. Після декількох тижнів або місяця прийому киселю Ізотова, організм звільняється від шлаків і отруйних речовин, що надходять з їжею, виганяють різні патології , стимулюються захисні сили , в кращу сторону регулюється робота шлунково – кишкового тракту , печінки , підшлункової залози , жовчного міхура , підвищується витривалість , працездатність, з’являється бадьорість і легкість у всьому тілі , відступають багато недуг.

Основні недуги людини пов’язані з атеросклерозом , а відповідно з надлишком холестерину , який накопичується на стінках судин , поступово їх звужуючи , а в деяких випадках і зовсім перекриваючи , що веде до інфаркту або інсульту . А цілющу дію бальзаму обумовлено присутністю в ньому необхідних амінокислот , які грають вирішальну роль в регулюванні обмінних процесів організму і сприяють виведенню зайвого холестерину з організму людини , тим самим блокують розвиток атеросклерозу.

Як приготувати цілющий кисіль Ізотова

Закип’ятіть воду і остудіть її до температури парного молока. Перелийте в 5 -ти літрову банку на 3/ 4 , всипте туди 0,5 кг ” Геркулеса” , 5 – 7 ст ложок вівсянки грубого помелу і 0,5 л кефіру. Щільно закрийте кришкою і залиште в теплому місці для бродіння на 1 – 2 доби . Коли підуть бульбашки і почнеться розшарування суспензії , значить процес бродіння нормальний . Після бродіння , суспензія фільтрують через друшляк , додаючи потроху холодної води під зваж і ретельно її розмішуючи . Завдання : промити якомога більше суспензії в іншу банку . Потім банку з цією промивної рідиною витримують 16 – 18 годин. У ній утворюється 2 шари : знизу щільний пухкий білий осад (концентрат вівсянки ) , вгорі – рідина , яку потрібно видалити за допомогою гумової трубочки.

Все, концентрат готовий. Перелийте його у відповідний посуд і зберігайте в холодильнику не більше 3 тижнів . Кисіль варять звичайним способом: 2 – 5 ст ложок концентрату розмішують в 2 склянках холодної води , на малому вогні доводять до кипіння і , помішуючи , уварюють до потрібної густоти. Наприкінці варіння кисіль солять за смаком , додають 1 ст ложку рослинної олії , зелень ( кріп , петрушку ) . Їдять на сніданок з родзинками , хлібом або сухариками .

Слід розуміти, що кисіль Ізотова – це препарат з найширшим спектром дії, тобто те ж ліки , і треба взяти за правило їсти його на сніданок кожен день.