Лікування міжхребцевої грижі

grizamizЛікування міжхребцевої грижі без хірургічного втручання – це одна з найскладніших завдань сучасної медицини. У цій статті є лист однієї людини, який вилікував міжхребцеву грижу без медичних препаратів.

Сам він з Ростовської області, довгий час працював на шахті, де і накопичив цілий букет різних болячок : гіпертонія 2- го ступеня , виразка 12 -ти палої кишки , резекція 2/ 3 шлунка і 3 міжхребетні грижі.

А тепер сам лист від першої особи.

Якби повернути час назад, я не дозволив би собі багато чого з того, що бездумно робив : чи не піднімав би батареї опалення, чи не нервував би через дрібниці і багато чого ще … Коротше кажучи , я сам підвів себе до такого стану , а зараз доводиться за це розплачуватися.
Нам буває важко визнати свої помилки , що – то змінити в житті . Але якщо людина хоче чого – то досягти , він повинен вміти змінюватися.
Більше 5 років я страждав від сильних болів у хребті. При перевірці рентгеном , а потім і томографом – виявили у мене 3 міжхребетні грижі. Болі були настільки сильні , що здавалося , що хто – то тебе б’є молотом по спині. За хвилину весь одяг ставала мокрою від поту. Доводилося годинами лежати на ліжку , боячись повернутися .
Кілька разів лежав у лікарні, де лікували різними медикаментами , але біль весь час поверталася . Ліки дорожчають і дорожчають , лікування від них не відстає . Єдина можливість утриматися на плаву – це використовувати народні рецепти і лікувати себе самому.В результаті прийшов до висновку , що якщо не буду займатися собою , то так і залишуся лежати в ліжку. Перечитав купу народних рецептів для лікування міжхребцевої грижі і зараз кожен день займаюсь профілактикою .- Задавши питанням , звідки з’являються грижі , зрозумів , що кровоносні судини не постачають кров та живлення до больових точок на хребті. Щоб купірувати біль , став користуватися аплікатором Кузнецова.- Тепер кожен день (вранці та ввечері) роблю спеціальні фізичні вправи .- Став приймати сольові ванни з додаванням скипидарною емульсії. У ванну з температурою води 37 градусів додаю пакет морської солі 500 грам , іноді використовую і звичайну харчову . Тривалість лежання 20 хвилин. Після додаю 15 мл жовтої + 15 мл білої скипидарної емульсії , перемішую і продовжую лежати ще 15 хвилин. Після виходу з ванни , закутують у ковдру , підклавши під спину аплікатор Кузнєцова хвилин на 40 – 60. Згодом змінив аплікатор Кузнєцова на аплікатор Ляпко . Відмінність полягає в тому, що у аплікатора Ляпко не пластмасові голки , а з різних металів , що дуже корисно для організму.Ванни приймаю через день , всього 10 сеансів. А потім 1 – 2 рази на тиждень за бажанням. Температура води може бути різною, залежно від стану серцевих захворювань.- Навесні і восени на ніч розтираю спину спиртовою настоянкою золотого вуса або живокосту .- Постійно стежу за своєю вагою , намагаюся тримати себе у формі.- Дуже важливо виключити стресові ситуації , не нервувати через дрібниці.- У момент початку загострення намагаюся лежати 1 – 2 дні в ліжку і менше рухатися . Масажують спину з сумішшю меду з мумійо ( 2 грами мумійо розвести в 1/ 3 склянки меду) , потім смерековим маслом.