Лікування мумійо

mumijoЛікування мумійо – це не точкове рішення дрібних проблем. Це повноцінний курс відновлення організму і поліпшення обміну речовин. У перші роки, коли відкрили корисні властивості мумійо, вважалось, що це панацея від усіх хвороб.

У першу чергу, лікування мумійо надає сприятливу дію на кровоносну систему організму: підвищує вміст необхідних мікроелементів і солей, збільшує кількість еритроцитів, підвищує гемоглобін. Ці фактори сприяють поліпшенню кровообігу всіх органів і тканин, що тягне за собою сприятливий вплив на весь організм в цілому.

Даний вид лікування відносять скоріше до нетрадиційної медицини. Але не відмовляється від нього і наука. Сприятливий вплив на організм відбувається за рахунок вмісту в речовині багатьох необхідних людині складових: білків, жирних кислот, стероїдів, мікроелементів.

Надзвичайно корисно застосування мумійо при всіляких переломах і розтягненнях. Воно помітно прискорює природну регенерацію кісткових тканин. Мікроелементи та інші корисні речовини активізують загоєння і зрощення тканин.

Якщо застосовується лікування мумійо, то категорично забороняється вживання спиртного. Один курс застосування становить приблизно 28 днів. Якщо хвороба прогресуюча або запущена (хронічна), рекомендується провести кілька курсів лікування з проміжком в 10 днів.

Лікування мумійо. Спосіб застосування

Вагова категорія – Прийом за раз
До 70 кг 0,2 гp.
До 80 кг 0,3 гp.
До 90 кг 0,4 гp.
Більше 90 кг 0,5 гp.
Вік – Прийом за раз
До 1 року 0,01 – 0,02 гp.
Від 1 року до 9 літ 0,05 гp.
Від 9 до 14 літ 0,1 гp.

Речовину розводять в молоці в консистенції 1 до 20 (мумійо дуже добре розчиняється в рідині не залишаючи осаду). Режим прийому – до їжі, два рази на добу, бажано вранці і перед сном.

Крім вищевказаних переломів і розтягувань, лікування мумійо застосовують при хворобах дихальної системи (туберкульоз, бронхіальна астма), при хворобах шлунково-кишкового тракту (виразка шлунка або дванадцятипалої кишки, отруєння, хвороби нирок, всілякі запалення), мігрені, поліомієліті, паралічах, епілепсії, захворюваннях суглобів і кісток, м’язів і багатьох інших захворюваннях організму.

Завдяки сприятливому впливу на кровоносну систему, мумійо покращує роботу таких важливих органів як серце і мозок.

Крім усього іншого, мумійо містить речовини, бактерицидні властивості яких не поступаються за силою пеніциліну. Цей факт дозволяє його застосовувати при всіляких інфекційних хворобах і запаленнях (ангіна, дизентерія, грибкові хвороби, екземи).

Підсумок усього вищеописаного:

Лікування мумійо активізує всі захисні сили організму, підтримує багато імунологічні процеси і володіє широким спектром біологічної дії: протизапальним, антистресовим, бактерицидну, жовчогінну, загальнозміцнюючу та ін

Одним словом – не дарма дана речовина називали панацеєю. Звичайно від усіх хвороб не може вилікувати жодні існуючі у світі ліки, але перемогти багато – це вже досягнення.