Лікування за допомогою срібних мостиків

rylonСрібні містки – це саме той рецепт народної медицини , який прийшов до нас з минулих століть. З часів , коли при відсутності ліків люди виліковували тим , що було непідвладне для їх розуму. До речі , цими срібними містками з великим успіхом користуються мануальні терапевти , тим самим , допомагаючи багатьом пацієнтам рухатися без болю.

Але ці диво – містки допомагають не тільки при хворобах опорно – рухового апарату . Найбільш вражаючий випадок стався з однією жінкою , яка виявила у себе хворобливі ущільнення в правій груді . Після зробленої мамографії , хірург – онколог виявив у неї 3 великих і 1 маленьку кісти і призначив операцію через 3 місяці. За порадою , ця жінка стала постійно носити срібні містки. Прийшовши в призначений день до онколога , лікар не виявив жодної кісти , і відправив її на УЗД. Ультразвукове дослідження підтвердило , що кісти зникли! Від них залишилися тільки порожні ” мішечки ” . Чудо ? Чудо!

Так що представляють із себе срібні містки ? Суть цього методу проста , як світ , і зводиться до того , що якщо від однієї здорової ділянки тіла людини перекинути місток до іншого здоровому ділянці , через хвору ділянку , то через певний час хворий ділянку ” видужує” . Так як же зробити ці містки?

Треба взяти широкий ( сантиметрів 5 – 6) лейкопластир і відрізати від нього таку смужку , щоб вона покривала хворий ділянку. На цей пластир треба наклеїти смужки фольги (від цукерок або шоколаду) шириною 5 – 7 міліметрів , а завдовжки трохи менше ширини лейкопластиру. Наклеювати їх потрібно паперової стороною паралельно один одному на відстані 8 – 10 міліметрів. Потім наклейте пластир паралельно хребту ( вертикально) на хворе місце і носіть не менше 3 днів. Можна носити і довше – до повного одужання , замінюючи пластир у міру потреби. Митися в душі , по можливості , потрібно з пластиром.

Срібні містки рекомендується використовувати при запаленні легенів , бронхів , ангіні , захворюваннях горла і щитовидної залози , серцевої недостатності , переломах . Також ними можна лікувати анемію , набряки рук , варикозне розширення вен , запалення сечового міхура і яєчників. За допомогою срібних містків розгладжуються зморшки і розсмоктуються післяопераційні рубці.