Ліки від старості

staristУчені всього світу вже давно трудяться в поті чола над створенням ” еліксиру молодості”. Але поки продовжують життя лише тільки піддослідним мишам . Але як відомо , все геніальне просто і лежить на поверхні. Так невже вже знайдено ліки від старості ?

Союз медиків з фізиками вилився у відкриття дуже важливого ресурсу підтримки і продовження життя – мікровібрації . Як виявилося , вібрації в організмі так само важливі , як повітря , вода і їжа. Вчені з’ясували , що за добу організм людини витрачає на збудження в тканинах мікровібрацій стільки ж енергії , скільки спортсмен витрачає за 3 години інтенсивного тренування . Але з віком вібраційний фон стає все слабкішим і слабкіше і , можливо , звідси випливають багато хвороби.

Багато запитають, а для чого взагалі потрібні мікровібрації ? Пояснюю науково : наприклаl, еритроцит повинен дістатися до клітки , щоб віддати їй свій кисень, а лімфоцит повинен з’єднатися з вірусом , щоб його знешкодити. І тому від швидкості переміщення речовин в тканинах , судинах і капілярах нашого організму безпосередньо залежить швидкість протікання життєвих процесів. І мікроколивання нам потрібні для збільшення частоти контактів біокомпонентів , щоб значно полегшити їх проходження через мембрани клітин.

Академік А. А. Микулин , який написав книгу “Активне довголіття”, вважає, що головна причина старіння організму – це засмічення клітин і міжклітинної простору відходами обміну речовин.

І отже ліки від старості – це очищення нашого організму від покидьків життєдіяльності . Значить потрібно просто позбутися від шлаків.

Як це зробити? Цією очищенню сприяє “стиснення клітин” , що виникає при м’язових скороченнях, а значить корисні фізичні вправи і елементарні струсу організму, які сприяють руху шлаків. І якщо , з яких – то причин м’язові волокна нашого організму перестають ” тремтіти ” як це , наприклад , відбувається в зоні ішемії ( звуження судин) , то різко знижується кровопостачання і ішемія посилюється. Виходить замкнуте коло з якого вибратися без зовнішньої мікровібрації організм просто не в змозі. У даному випадку , вона грає роль пускового механізму .

І як виявилося , найпростішою мікровібрацією виявилася віброакустична терапія. Про неї знали багато століть наші предки. Якщо згадати наші фільми про старовину , то завжди під час робіт люди затягували яку – небудь пісню , або взяти приміром , церковний спів , або дзвін. Навіть якщо постояти в храмі під час служби, то все одно позитивний ефект нам забезпечений. Коли в старі часи траплялися епідемії холери або чуми – дзвонили в усі дзвони у всіх містах впродовж тривалого часу. Дзвін – та ж мікровібрація, яка руйнувала згубну мікрофлору.

Багато хто з нас помічали, що якщо покласти кота на хворе місце, то біль слабшала або зовсім пропадала – та ж сама вібрація . Але як знайти ліки від старості, якщо немає кота і не чути дзвін. Все дуже просто.

Наш голос – це унікальний музичний інструмент, який йому дала сама природа Людський голос вібрує завжди. Коли людина співає або говорить (іншим словом просто ” звучить ” ), то 2 / 3 всіх звукових вібрацій його голосу йде у внутрішні органи і тільки 1/3- у зовнішній світ . Недарма всі хороші оперні співаки – люди здорові і , як правило , довгожителі. Так як мистецтво співу – це правильне дихання , яке є одним з найважливіших факторів здоров’я .

Проведіть один приклад: закрийте рот , злегка стуліть зуби і затягніть” грудне мукання” . Ви відразу відчуєте на зубах вібрацію. І чим нижче буде голос, тим сильніше буде вібрація .

Проведені численні дослідження показали, що самим позитивним впливом на наш організм володіють церковні піснеспіви і індійська класична музика. Потім йдуть за ступенем благодаті європейська класична музика, особливо Моцарт, потім російська народна пісня.

Як не дивно , але рок ​​- музика страхітливо діє на все живе : рослини лягають в бік від динаміків, корови перестають доїтися, риба в акваріумах розбігається геть.

До речі, ефект знаменитого пояса “Вібратон” для схуднення заснований саме на вібрації – вбудований в нього моторчик змушує м’язи скорочуватися до 50 разів на секунду, тим самим спалюється жир і виводяться шлаки.

Дуже добре зарекомендував себе такий метод вібрації , як масаж ніг – під час перегляду телевізора просто поставте ноги на звичайні рахунки і водите стопами вперед – назад. А в Японії майже повсюдно користуються для масажу ніг маленькими дерев’яними молоточками . За годину до сну ними стукають по 10 разів по подушечках стопи під кожним пальцем. При такому методі вібрації передаються кожній клітинці організму.
  Отже, підіб’ємо підсумок . Ліки від старості – це

1) Фізичні вправи.

2 ) Досягнення мікровібрацій в організмі шляхом співу або звичайного ” ​​мукання ” і чим нижче буде голос , тим вище вібрації.

3 ) Прослуховування класичної музики.

4 ) Масаж ступень ніг.

І … любіть котів. Всім здоров’я.