Мазь для спини

spinaМазь для спини просто необхідна при радикуліті.

Взяти одне сире яйце покласти в дрібну баночку , краще з під майонезу , і залити його оцтовою есенцією , щоб та тільки покривала яйце. Почекати, поки не розчиниться шкаралупа . Зніміть плівку з яйця і викиньте. Потім перемішайте яйце з есенцією . Після цього додайте 100 г вершкового масла і знову дуже ретельно перемішайте до однорідної маси. Це і є мазь.

Для втирання мазі при радикуліті потрібно зробити з вати і целофану щось, що нагадує форму цибулини , діаметром 7 – 8 сантиметрів , нанести на неї мазь і круговими рухами втирати в поперек на протязі 12 хвилин. Після інтенсивного розтирання накладіть на поперек сухий компрес. Для цього візьміть будь-яку суху лляну тканину , компресний або зошитовий папір, вату і теплий шарф. Користуватися часто цією маззю не можна. Розтирайте поперек через чотири дні на п’ятий сім разів на місяць.

Також ця мазь для спини допомагає при відкладенні солей. Плечі, коліна, підошви можна розтирати через три дні на четвертий.

Якщо з’явився фурункул, добре втирайте мазь 2 – 3 рази , тоді нарив не дозріє.

При грибку на ногах необхідно робити щільне втирання . Якщо мокнуть кінцівки рук і ніг , робити розтирання ( як масаж).
Якщо у вас сильний забій або рана, нанесіть мазь для спини на пошкоджене місце. Дуже швидко біль вщухне , а рана загоїться. Не бійтеся нанести мазь на рану – вона дезінфікує. Допомагає мазь і при екземі.