Мазь від фурункулів

mazМазь від фурункулів дає можливість швидко виліковувати гнійні захворювання без хірургічного втручання. Мазь від фурункулів – це насправді диво бальзам Баланиних.

Володарі рецепта – Надія Костянтинівна і Маргарита Костянтинівна Баланини , живуть у місті Павловський Посад в Московській області. Бальзам Баланини – це фамільна реліквія. З покоління в покоління в їхньому роду передавався її склад і зберігався в таємниці.

Основне призначення мазі – лікування гнійних захворювань. Застосування цієї мазі виліковує кілька захворювань: карбункули, фурункули, панацірій , запалення окістя , зубний біль , післяопераційні гнояться шви , нежить , гайморит , запобігає гангрену. Мазь від фурункулів також лікує тріщини , опіки , знімає болі в суглобах , розсмоктує шишки після уколів. Цей бальзам має дуже сильними проникаючими в шкіру властивостями. Для лікування ангіни досить кілька разів помазати шию і все пройде . Мазь не лікує виразки на ногах при тромбофлебіті.

Рецепт мазі

До складу диво мазі входить ялин ( лампадна масло , чадна масло , дерев’яне масло), чистий віск і цукор. Для приготування бальзаму візьміть жовте, неочищена олія, так як воно сильніше, за властивостями, очищеного . На 100 грам єлею берете 40 грам бджолиного воску. Кладете в емальований посуд шматочки воску , ялин та 5 грам цукрового піску. На слабкому вогні все це доводите до кипіння , постійно помішуючи , і знімаєте з вогню. Після того як мазь охолоне , вона готова до застосування . Зберігати необхідно в скляному посуді при кімнатній температурі. Свої цілющі властивості мазь зберігає на протязі року.

Придбати ялин можна у церковних служителів , також продається в храмах освячене масло , яке придатне для приготування бальзаму . Чистий віск природно купуєте у бджолярів .

Як лікуватися маззю

Мазь кладете на щільну чисту тканину ( не так на бинт ) , складену в декілька шарів , прикладаєте до хворого місця і бінтуєте . Міняти пов’язку 3 рази на день. Для позбавлення від нежиті , злегка змащуйте маззю носові проходи 5 – 6 разів на день. При лікуванні гаймориту, опіків, гнійних швів , суглобів , шишок від уколів пов’язка не потрібно. Буде достатньо помазати , не втираючи , маззю 5 – 6 разів на день. Протипоказань до застосування мазі немає. Ніяких побічних явищ мазь не викликає.