Мазь від грибка на ногах

gribok-na-nogahНа сьогоднішній день випускається величезна кількість різних мазей, спреїв, кремів проти грибка на ногах. Всі вони коштують великих грошей і не завжди зрозуміло, що вибрати і що допоможе.

Але мало хто знає, що мазь від грибка на ногах можна приготувати самим. Застосувавши всього кілька простих інгредієнтів з холодильника , ви отримаєте мазь від грибка на ногах, яка гарантовано вилікує.

Ті, хто хворів грибком, знають скільки мук і страждань приносить ця недуга. Лущення шкіри на ступнях, нестерпний свербіж, тріщини на п’ятах – ось лише мала частина тих бід , які приносить грибок. Я вже писав статтю про лікування грибка нігтів народними засобами. У цій статті я напишу як виготовити мазь від грибка на ногах в домашніх умовах.

Треба взяти 2 сирих яйця від домашніх курочок , покласти їх у півлітрову банку і залити 70 % оцтовою кислотою так, щоб вона покривала яйця цілком. Поставте банку днів на 10 в темне місце. Як тільки шкаралупа яєць розчиниться, дістаньте виделкою яйця з банки, покладіть в миску, додайте туди 200 вершкового масла, попередньо вийнятого з холодильника і розм’якшеного . Виделкою розімніть яйця і змішайте з маслом , щоб вийшла однорідна суміш, як сметана. До цієї суміші додайте 3 – 4 ст ложки кислоти з банки, де були яйця і заново перемішайте.

Повинна вийти об’ємна баночка ліки. До речі , що залишилася кислоту можна використовувати багато разів, додаючи по потребі. Зберігати її можна в холодильнику.

Застосовувати мазь від грибка на ногах слід так: на ніч вимийте ноги, витріть насухо і змастіть уражені грибком місця. Дайте мазі 5 хвилин висохнути (вона швидко вбирається), одягніть шкарпетки і лягайте спати. У ногах буде відчуватися приємне тепло. І так робіть щодня , поки не вилікуєтеся .

Ця мазь випробувана роками і десятиліттями. Результат не змусить вас чекати. Він просто здивує вас: зникне свербіж, перестане лущитися шкіра на стопах, пропадуть тріщини на п’ятах і шкіра стане чистою і гладкою. Цією маззю можна користуватися і для профілактики, наприклад 1 раз на тиждень. Зберігатися мазь повинна в холодильнику. Ось так дешево і сердито лікується грибок на ногах.