Оніміння пальців рук. Що робити?

oniminnya_palchiv_rukОніміння пальців рук – досить неприємне відчуття, з яким знайомі багато людей , але між тим його сприймають спокійно. Логічно, що це явище має безпосереднє відношення до кровотоку, але хіба це стан може нести якусь небезпеку  Насправді, все може бути куди складніше ніж , здається на перший погляд. Ознаки такого роду можуть означати присутність у людини досить серйозного захворювання. У разі оніміння мізинців, можливо, що ваша серцево-судинна система потребує допомоги, так як їй можуть загрожувати конкретні проблеми. Коли німіють великі пальці , то можна зробити припущення, що в даному випадку страждає система дихання . Як видно з представлених прикладів, наслідки оніміння пальців рук можуть бути досить серйозними. Якщо ви не розібралися в причинах, які призвели до даного недузі, то вам потрібно обов’язково проконсультуватися з лікарем.

В якості додаткового засобу лікування можна застосовувати народні способи лікування оніміння пальців рук. Разом з тим, для їх використання необхідно проконсультуватися з лікарем. Одна з причин оніміння пальців – брак вітамінів.

Перший важливий вітамін – В 12. Багато його міститься в тваринних продуктах  Люди, які знаходяться на строгих дієтах , а також строгі вегетаріанці відчувають брак цього вітаміну. Якщо ви не вживаєте яйця, м’ясо і рибу , то додайте в їжу пивні дріжджі. Вони продаються в аптеці.

Другим незамінним вітаміном, який формується у нас в організмі з каротину, є вітамін A. Щоб його отримувати з їжі потрібно їсти моркву , червоні овочі і риб’ячий жир, а також свіжу зелень і листові салати. Всі перераховані вище продукти треба вживати з рослинною або вершковим маслом , також можна зі сметаною.

Нікотинова кислота є третім цінним вітаміном. Велику її кількість міститься в брокколі, горіхах , пшеничних проростках і цілісних зернах.

Рецепти народної медицини часто складаються з продуктів харчування. Наприклад, існує думка , що якщо німіють руки, то потрібно накласти на всю руку у вигляді компресу, який закутаний теплою тканиною, теплу кашу з гарбуза. Процедуру застосовують до моменту настання явних ознак поліпшення .

Також оніміння пальців рук можна вилікувати чорним перцем. Його вам будуть потрібні 100 г. Можна відразу взяти мелений або ж змолоти цілісний. Перець заливаємо 1 літром рослинного масла. Суміш ставимо на слабкий вогонь і варимо 30 хвилин, помішуючи час від часу. Потім маслу дають охолонути. Його втирають в пальці кілька разів на день і незабаром ви забудете про свою проблему .

У літрі теплої води розчиніть 1 ст. ложку солі, 50 мл. 10% нашатирю і 10 мл камфорного спирту. Одержаний склад втирають в руки.

Напевно багато хто з вас помічали , що літні люди носять за зап’ястя рук вовняну нитку. Цей спосіб боротьби з онімінням рук мабуть самий древній .

Коли у вас оніміння пальців рук, на допомогу прийдуть контрастні ванночки. Наливають в одну ємність холодну воду, а в іншу – гарячу. Причому гаряча вода повинна бути такою гарячою, щоб ви могли її витерпіти одночасно з цим не отримавши опік. Можете взяти 2 невеликих відерця або 2 глибокі миски. Спочатку руки опускають в одну ємність , а потім в іншу з інтервалом у хвилину . За день ці процедури можна повторювати 2-3 рази.

Оніміння пальців рук – профілактика

Якщо дана хвороба вас вже потурбувала кілька разів, то найкраще не допустити розвитку недуги , проробляючи нескладний комплекс вправ по кілька разів на день. Вони допоможуть уникнути негативних наслідків , які виникають при малорухливому способі життя , статичному положенні тіла і кистей рук під час роботи.

1. Вранці , лежачи в ліжку , підніміть руки вгору і стискайте пальці в кулак і розтискайте 50 разів. Потім те ж саме виконайте , поклавши руки уздовж тіла.

2. Стоячи на шкарпетках , витягніть руки вгору з розціпленого пальцями і постійте так не менше хвилини. Така вправа робіть не менше 6 разів на день.

3. Зімкніть долоні разом, схрестіть пальці і стискайте їх 30 разів в один кулак із зусиллям.