Перстач білий

perstachПерстач білий – багаторічна трав’яниста рослина з товстим кореневищем, тонким стеблом і досить великими квітками. Цвітіння спостерігається навесні і в перший місяць літа. З кінця 18 століття перстач білий застосовується для лікування різних захворювань щитовидної залози.

Перстач білий є єдиним рослиною, яку використовують при всіх формах захворювань щитовидної залози людини. Вона впливає на щитовидку на клітинному рівні і відновлює втрачені функції.

Зараз популярність перстачу білого просто величезна. Настоянку з кореня перстачу застосовують не тільки для лікування захворювань щитовидної залози , але і для їх профілактики . Це пояснюється тим , що перстач спочатку ” виводить” з організму те, що порушує його діяльність, а потім починає “наводити” у ньому порядок: у гіпертоніків розріджується кров, підліковуються судини і знижується тиск; допомагає ” налагодити ” роботу підшлункової залози; серцевим хворим усуне аритмію, відрегулює роботу серцево-судинної системи.

Здібності перстачу білого ще повністю не вивчені, але можливості її вражають. Для порівняння візьмемо широко розрекламований бальзам “Біттнер” , що складається з 24 трав і містить 16 мікро- та макроелементів . А перстач білий міститься 21 такий елемент, і вона одна здатна навести повний порядок в нашому організмі. Вона містить дубильні речовини, кальцій, натрій, йод, срібло, мідь, кобальт, цинк, залізо, молібден, марганець, нікель, алюміній, лантан, вісмут і ін.

Настоянку потрібно робити так: подрібнити 50 грам коренів перстачу і залити їх 0,5 літра горілки. Наполягати в темному місці при кімнатній температурі 3 тижні. Приймати по 30 крапель 3 рази на день до їди. Через 3 місяці необхідно зробити перерву в один місяць і повторити курс. Таких курсів лікування потрібно провести її не менше трьох . Але вже після першого курсу стан помітно поліпшується.

Помічено , що при застосуванні настоянки з перстачу , кісти , якщо вони є, зникають швидше , ніж вузли , які утворювалися і на самій щитовидній залозі, і на перешийку, і на тканинах близько щитовидки. Речовини, що містяться в ній , не мають побічних дій і не надають шкоди організму.