Російська тройчатка Іванченко

russkayatroychatkaУ результаті численних досліджень, відомий доктор Хільда ​​Кларк дійшла висновку, що всі хронічні хвороби людини виникають із – за двох причин: це паразити і екотоксіни. Про яке здоров’я може йти мова, якщо в нашому організмі спокійно уживаються аскариди, волосоголовці, дизентерійні амеби, двуустки котячі і інша гидота. А шкіра, це перший орган людини, який показує, що в нашому організмі поселилися паразити – з’являється екзема, страшний свербіж до крові, різні висипання і т. д.
Російська тройчатка має найширшим спектром дії, вбиваючи більше 100 видів паразитів, вірусів, грибків і бактерій. А що входить до складу російської тройчатки гвоздика вбиває личинки і яйця паразитів.
Більшості людей, паразити, що живуть в організмі ніяких незручностей не доставляють. Це симбіоз, який влаштовує обох. Багато людей думають, що якщо з них не валяться клубки черв’яків, то глистів у них немає і бути не може. Це звичайно не так. Більшість паразитів “встигають” до виходу з організму перетравитися. Однак, якщо виникли проблеми з травленням (здуття, диспепсія, запор і т.д.), проблеми з шкірою (акне, псоріаз, вітіліго і т.д.), то причина – це надмірно розплодилися паразити, які своїми токсинами отруюють людини. Тому так важливо, навіть якщо ви дуже охайні і не вірите, що у вас щось там може бути, але у вас є проблеми з травленням або шкірою – то хоча б для профілактики варто пропити тройчатку курсом 1-2 рази на рік.
Доктор медичних наук В. А. Іванченко розробив 2 варіанти тройчатки – № 1 і № 2.
У російську тройчатку № 1 входять пижмо, полин і гвоздика. Ці три компоненти надають глистогінний, жарознижувальну, сокогінне, антимікробну і антисептичну дію. Всі компоненти слід подрібнити до порошкового стану в кавомолці. Разова доза квіток пижма становить 1 г, а добова відповідно 3 м. Для трави полину гіркого разова доза – 300 мг, а добова – 1 г. Для порошку гвоздики відповідно – 0,5 і 1,5 м.
Для більшого ефекту прийом слід робити відразу всіх трьох компонентів. Краще, якщо змішати всі за вагою заздалегідь і засипати цю порошкову суміш у порожні капсули для ліків (вони іноді продаються в деяких аптеках). Якщо ні капсул, то можна приймати порошком і запивати його водою, так як він дуже гіркий.

Схема прийому російської тройчатки № 1

Порошок приймається завжди за півгодини до їди. У перший день прийняти 1 раз разову дозу вранці. У другий день прийняти 2 рази вранці і в обід. З 3 дні і весь тиждень приймати 3 рази на день. Потім приймати вже добову дозу 1 раз на тиждень протягом декількох місяців.

Протипоказання: російську тройчатку № 1 не рекомендується приймати при виразковій хворобі і ерозивно гастриті, а при гіпертонії з обережністю, так як гвоздика підвищує артеріальний тиск. Також не варто застосовувати під час місячних.

Враховуючи протипоказання до прийому першої тройчатки, В. А. Іванченко розробив тройчатку № 2.

У російську тройчатку № 2 входять кмин звичайний, квітки календули і корінь лепехи. Всі ці компоненти також слід подрібнити до порошкового стану. Разові та добові дози: кмин – 0,5 і 1,5 г, квітки календули – 1 і 3 г, коріння аїру – 0,5 і 1,5 м.

Так як ці трави не токсичні, то їх можна застосовувати без капсул, тобто порошок запивати половиною склянки води. Приймати російську тройчатку № 2 слід також як і № 1, тільки щоденний прийом слід продовжити до 2 тижнів. А потім також в якості профілактики приймати добову дозу 1 раз на тиждень.

І ще відмічено, що приймаючи російську тройчатку 2 тижні, людина повністю позбавляється від прищів, шкіра стає чистою і еластичною.ф