Що робити, коли німіє рука

nemie_rukaНіміє рука ночами? Ніч чекаєте з жахом? У цій статті я опишу один дуже нестандартний метод народної медицини, який допоможе вилікувати оніміння рук.

Буває, що кожну (або не кожну) ніч рука німіє, затікає, біль така, що прокидаєшся і починаєш всіляко розминати хвору руку. Якщо таке з вами трапляється, то ця стаття для вас.

Але спочатку трохи про те, що викликає оніміння рук. Причин може бути безліч:

  • Передавлення нерва в зонах згину руки – в лікті або плечі.
  • Порушення кровообігу в руці.
  • Остеохондроз.
  • Наявність міжхребцевих гриж.
  • Цукровий діабет.
  • Дефіцит в організмі вітамінів і мікроелементів.

І ще безліч факторів, які вам допоможе виявити лікар після обстеження.
Сьогодні про інше. У народній медицині є рецепт від оніміння руки вночі, який не варто ні копійки. На перший погляд він трохи дивний, але після кількох безсонних ночей, повіриш у що завгодно. Перед сном візьміть картоплю середніх розмірів, гарненько її вимийте, вкладіть в долоню немеющіе руки і поверх одягніть носок, щоб вночі не втратити картоплю. І все. Спіть спокійно.
Рука вночі німіти не буде. Але чому? А все пояснюється дуже просто. У центрі долоні є точка. Якщо, наприклад, у немовляти натиснути на центр долоні, то малюк стискає пальці. У китайській медицині докладно описані всі точки на тілі людини. І ця точка в центрі долоні називається лао – гун. Вона пов’язана з плечовим і далі шийним каналом. Цим і пояснюється лікувальна дія картоплину: вночі вона тисне на цю точку і йдуть імпульси, що поліпшують кровопостачання руки.
У руку можна взяти що завгодно: м’ячик, яблуко, але всіх краще підходить картопля. Скільки ночей з нею спати, кожен вирішує сам. Але факт залишається фактом: під час такого “лікування” руку не зводить, не доводиться прокидатися і трясти або розминати її.
Якщо німіє рука, спробуйте цей метод, адже він абсолютно нешкідливий і безкоштовний.