Що робити, коли потніють ноги

nogi_holЧому пітніють ноги ? Існує безліч причин цієї неприємної недуги , про які ми не будемо говорити. У цій статті я розповім вам , як за допомогою народної медицини можна позбутися пітливості ніг.

Пітливість ніг – мабуть один з найнеприємніших недуг , що не загрожують здоров’ю. Хоча він і не загрожує здоров’ю , але в особистому житті пітливість ніг страшенно заважає . Ноги можуть потіти зі страшною силою. Вічно вологі шкарпетки хоч удома , хоч на вулиці. До вечора від туфлею виходить огидний запах. У колективі весь час відчуваєш себе невпевнено. А про похід після роботи в гості і мови бути не може – там же роззуватися треба. Якщо ви чоловік , то вам ще можна пробачити , але а жінкам дуже соромно. Навіть якщо ви абсолютний чистюля , від запаху неможливо позбутися без миття ніг.

Звичайні засоби ніби тальку , можуть зовсім не допомогти. Обсипав ноги і шкарпетки , ви лише трохи збавили пітливість , а кінця дня запах все одно все пересилить.

Застосування різних антиперспірантів не виліковують причину пітливості.

Але на щастя , є одне 100 % засіб, який допоможе вам , якщо у вас пітніють ноги.

Звичайна борна кислота допоможе вам позбавитися від вологості і запаху ніг за 2 тижні. Борна кислота продається в будь-якій аптеці . Подрібніть її кристали в порошок . Щоранку посипайте їм шкіру між пальцями ніг і саму підошву. Поверх одягніть чисті шкарпетки або панчохи. Взагалі рекомендується міняти шкарпетки або панчохи двічі на день. Увечері , прийшовши додому , промийте ноги під проточною водою з температурою 40 градусів.

За 2 тижні щоденного застосування борної кислоти ви повністю позбавитеся від пітливості ніг і запаху.