Вода із дзвіниці

vodadzvinitcaДзвінична вода – це давно забуте ліки , яке в даний час переживає друге народження , як ліки альтернативної медицини, що не має протипоказань.

Так що ж із себе представляє дзвонова вода . Це найдавніше ліки , яким на Русі лікувалися наші предки з 9 століття . Виходила така вода під час лиття дзвонів , коли після нагріву розпечену виливок остуджували в ємності з водою. У цей самий момент вода збагачувалася найціннішими іонами срібла і міді , з металів яких відливалися дзвони.

Було відмічено, що така вода відмінно загоює рани і допомагає при різних шкірних захворюваннях. Дзвінична вода сприяє зрощенню кісток при переломах, усуває болі в серці , стабілізує тиск , зміцнює імунітет. У стародавні часи боярині і княгині вмивалися такою водою, щоб шкіра була пружною і бархатистою.

Але в часи царювання Олексія Михайловича, дзвонова вода втратила своє значення із за того , що на Русі стали з’являтися заморські ліки.

Зараз про воду із дзвіниці почали згадувати як про альтернативний засіб профілактики і лікування численних хвороб, яке не має протипоказань. Отримати таку воду можна досить легко і в домашніх умовах. Для цього знадобиться срібна ложка 925-ї проби без черні і невеликий шматок мідного дроту, яку можна отримати з звичайного електропроводу , знявши з нього ізоляцію і зчистив лак. Цю дріт довільно обмотують навколо ложки – 15 – 20 см , нагрівають на газу і опускають у склянку з водою. Так отримують цілющу мідно – срібну воду.

П’ють дзвонову воду щодня вранці натщесерце по півсклянки , тим самим запобігаючи дефіцит міді в організмі (мідь – це дуже важливий мікроелемент , нестача якого підвищує ризики багатьох захворювань). Цією водою корисно полоскати горло і рот для профілактики ангіни та стоматиту . Також її закопують в ніс і очі по 2 – 3 краплі. Дзвінична вода – хороший засіб для профілактики грипу , ГРВІ , риніту та застуди.

Для отримання води із дзвіниці, ложку з дротом необов’язково нагрівати . Можна просто опустити її в графин з водою, об’ємом не більше 0,5 літра, брати звідти воду і знову доливати. Але наполягати ложку слід не менше 8 годин. Така вода не псується довгий час, але якщо ложку з неї вийняти, то цілющі властивості води слабшають , оскільки срібло швидко випадає в осад.