Вправи для відновлення зору

ochiСьогодні мова піде про вправи для тренування зорового нерва , які призводять до значного поліпшення зору.

Вправи для відновлення зору не займають багато часу , не мають протипоказань і можуть застосовуватися в будь-який вільний час/

Для тренування зорового нерва потрібно трохи попрацювати і зробити кілька нехитрих пристосувань , які дуже допоможуть відновити зір.

Треба взяти щільний картон , розміром 10 на 10 см. Він необов’язково повинен бути квадратним , можна коло або восьмигранник . У центрі картону слід прорізати круглий отвір , діаметром 35 мм. Краї отвору слід ретельно обробити , щоб не було шорсткостей і інших зазубрин. Картон пофарбувати в темно – зелений колір і прикріпити знизу зручну ручку. Має вийти щось на зразок старовинного монокля , де замість скла отвір.

Вправи для відновлення зору краще всього проводити на природі ( в саду або дворі) , але можна і біля вікна . У чому його суть? Коли ви дивитеся на звичний пейзаж , то вашим очам не за що зачепитися , тому ваш зоровий нерв ліниво ” дрімає ” . Нам же слід його змусити працювати. Для цього візьміть зроблене пристосування у витягнуту руку , прикрийте одне око , а іншим пильно дивіться в отвір . При цьому руку з ” моноклем ” слід повільно рухати по горизонталі , вертикалі , колоподібно і зигзагоподібно.

І через деякий час ви починаєте помічати , що ваш погляд несподівано вихоплює з вже знайомого пейзажу що – те нове , хоча до цього він ліниво поглядав на всю цю картину. Це означає , що ви змусили включиться в роботу свій зоровий нерв і він отримує нову і незвичну для нього навантаження.

Те ж саме слід зробити і з іншим оком. Для цієї вправи не потрібно обмежень за часом . Ви напевно так захопитеся цієї зарядкою для очей , що забудете про всі проблеми. Зробіть цю вправу своєрідним щоденним розвагою , яке , перемикаючи вашу увагу , до того ж зніме внутрішню напругу. Через кілька тижнів такої зарядки , ви можете позбутися від головних болів , якщо вони у вас є , зникне невроз , повернеться впевненість.

Наступна вправа для відновлення зору робиться з таким же квадратом , тільки з меншою отвором – 18 на 20 мм. Це вправа розрахована не тільки на відновлення і зміцнення зору , але і тренує пам’ять.

Виріжте 50 кружечків з щільного паперу , діаметром 4 см і напишіть на них цифри від 1 до 9 різного розміру. Розмір цифр має бути таким , щоб ви змогли їх розгледіти з відстані 1,5 – 2 метри. Потім закріпіть 25 цих кружечків на аркуші паперу на відстані 15 – 20 см один від одного по вертикалі і горизонталі по 5 штук в кожному стовпці і рядку. Виходить , що ви наклеїли 25 кружечків і 25 у вас залишилося.

На відстані витягнутої руки водите свій ” монокль ” в повільному темпі по рядку і стовпцями , намагаючись запам’ятати кожну цифру. Суть вправи: в отворі вашого ” монокля ” з’являються цифри то дрібного , то великого розміру , тим самим змушуючи ваш очний нерв працювати в різних режимах (він то напружується , намагаючись розгледіти дрібну цифру , то розслабляється при погляді на велику цифру ) . А запам’ятовування послідовності цифр робить цей процес більш захоплюючим і тренує пам’ять.

Оскільки через деякий час ви запам’ятаєте послідовність цифр , замініть їх залишилися кружечками з цифрами. І процес запам’ятовування почнеться заново.

Щодня тренуючись по 15 хвилин , вже через кілька тижнів ви побачите результат вашого поліпшеного зору.