Як лікувати меніска народними засобами

Головне завдання меніска – амортизація колінного суглоба. Завдяки йому знижується тертя між суглобами і обмежуються надмірно високі рухові дії. Пошкодження може статися, коли ви упретеся на стопу при зігнутою або напівзігнутої в коліні нозі з синхронним поворотом тулуба в будь-яку зі сторін. Найбільш поширені такі пошкодження у футболі, хокеї, при катанні на лижах, а також при зіткненнях і падіннях.

Виконуючи лікування меніска народними засобами важливо врахувати, що лікувати меніск самим можна тільки тоді, коли він залишився на місці. Якщо ж стався найменший зсув меніска, потрібно звертатися до лікаря і виправляти дану ситуацію безпосередньо хірургічним втручанням. Лікування меніска народними засобами направлено тільки зняття запалення і болю компресами і мазями.

Народне лікування меніска

Якщо травма недавня, потрібна перша медична допомога для того щоб зняти біль і пухлина. У цей період найкраще відпочивати і уникати активних і дискомфортних рухів і незручних поз. Буде не зайвим обмотати коліно еластичним бинтом.

Обмотавши за допомогою сухої тонкої тканини з бавовни колінний суглоб, два рази на день прикладайте до нього на півгодини грілку з льодом.

• Кmeniskомпрес з лопуха є одні з найпростіших засобів лікування меніска в домашніх умовах. Рекомендується щодня накладати свіже листя цієї рослини на хворий суглоб, закріпивши їх пов’язкою або бинтом на три 4:00 . Взимку рекомендується використання висушеного листя лопуха, замочених в гарячій воді. Такий компрес потрібно тримати 8 годин на день. Таким рецептом користуватися до повного болеутоленія.

• Таким же дієвим засобом володіє капустяний лист. Його трохи прокочують качалкою, намазують тонким шаром меду і прикладають на кілька годин до хворому коліну .

• Найбільш дієвим рецептом є зігріваючий компрес, який робиться з меду та медичного спирту, в пропорції один до одного. Після того, як лікар встановив, що пошкодження меніска незначно, можна накладати теплий компрес, з фіксацією його за допомогою пов’язки і теплої тканини. Тримаємо компрес пару годин. Через місяць ви забудете про болі в коліні.

• Взявши пару цибулин і подрібнивши їх, додаємо чайну ложку цукру. На хворий суглоб накладається тонке полотно, а після приготовлена ​​тепла суміш, і це все накривається плівкою. Залишаємо на всю ніч. Місяць таких процедур і суглоб знову в строю.

• Хвоя – універсальні ліки . Ванни з хвої не тільки виробляють болезаспокійливий, але також надають загальнозміцнюючу дію і підвищують кровообіг у хворому суглобі. Півкілограма хвої дробиться і заливається двома літрами води. Кип’ятиться на водяній бані півгодини. Проціджуємо утворилася настоянку і додаємо в теплу ванну. Користуємося такимнародним лікуванням через день, протягом півгодини мінімум за годину до сну.

• Найбільш поширене лікування меніска народними засобами з використанням грязей, утворених в солоних джерелах або в мертвому морі. Мала кількість бруду гріється до 37 0С і прикладається до ушкодженої коліну, накриваючи клейонкою і утеплюючи. Тримають такий компрес дві – три години, потім бруд змивається в теплому душі. Лікування проводиться протягом десяти повторень.

• Виконуючи лікування меніска народними засобами , можна цілком використовувати часникову настоянку. Пара головок часнику подрібнюється і заливається 400-500 мл. шестипроцентного яблучного оцту. Рецепт передбачає обов’язкове використання темної скляного посуду. Настоянка готується на протязі тижня в теплому темному місці, потім втирається один два рази на день протягом чверті години в хворе коліно. Виконуємо процедуру поки біль не пропаде. Таким же способом проводять лікування будь-яких забитих місць . Настоянка може зберігатися протягом півроку.