Як лікувати наднирники народними засобами

Одним з найбільш важливих складових елементів людської ендокринної системи складають наднирники. Вони відповідають за виробництво різних гормонів, що стимулюють роботу кровоносної системи і нормалізують загальну роботу організму людини.

Саме коли ці маленькі елементи починають виходити з ладу, ми відразу ж відчуваємо їх важливість і необхідність для всього нашого організму, тому, що захворювання наднирників тягнуть за собою порушення роботи як усього організму в цілому, так і окремих внутрішніх органів.

Безумовно, що у разі виникнення проблем з наднирковими ні в якому разі не слід займатися самолікуванням, необхідно без зволікання звертатися до фахівця – лікаря – ендокринолога. Тим не менш, не варто забувати і про профілактику хвороб, яку можна проводити за допомогою методів народної медицини. До слова сказати, ці перевірені століттями методи можна використовувати паралельно з основним лікуванням, що прискорить процес одужання.

nadpochechnikПочати лікування наднирників народними засобами , а також профілактику хвороб надниркових залоз необхідно з перегляду свого щоденного раціону і ретельного підбору продуктів харчування.

Отже, у боротьбі за здорову ендокринну систему Вам доведеться відмовитися від горіхів, кави і шоколаду, міцного чаю, алкогольних напоїв, а так само від усіх бобових. Жирна і солона їжа теж не сприяє зміцненню здоров’я ендокринної системи взагалі і надниркових залоз зокрема.

Лікування наднирників народними засобами

Аддісонова хвороба. Методи лікування.

Аддісонова хвороба – це ендокринне захворювання , завдяки якому кора надниркових залоз втрачає здатність виробляти достатню кількість гормонів. Як симптоми цієї хвороби виступають різке зниження кров’яного тиску , помітна зміна кольору шкірних покривів і поява бронзового відтінку, а також м’язова недостатність.

Народна медицина пропонує досить широке лікування наднирників народними засобами . Зокрема пропонуємо Вам кілька дієвих методів лікування, завдяки яким можна значно прискорити процес одужання.

Лікування травами наднирників

• У боротьбі з хворобою надниркових залоз вельми корисний хвощ , зокрема відвари з нього. 
Досить подрібнений хвощ залити крутим окропом (1 ст ложка на склянку окропу) і залишити настоюватися на 10 хвилин. Випити відвар приблизно через п’ятнадцять хвилин після прийому їжі, в якості звичайного чаю.

• Підсніжники теж є відмінними помічниками в лікуванні наднирників. Надзвичайно гарний рецепт настояних на горілці пролісків. Для цього півлітра горілки залити вісімдесят квіток підсніжників. Цю суміш залишити настоюватися на денному світлі протягом сорока днів. Після закінчення зазначеного часу настій процідити і приймати по двадцять крапель не менше ніж за двадцять хвилин до прийому їжі, три рази на добу.

• Для стимулювання виробництва гормонів можна використовувати герань. Вона містить незначну кількість радію, що, в свою чергу, і є основним фактором, значно стимулюючим роботу надниркових залоз. Досить заварити одну – півтори чайних ложки подрібненої герані склянкою крутого окропу і настояти. Коли охолоне, настій процідити і вживати після прийому їжі, в якості чаю.

Гіперфункцію надниркових залоз також можна перемогти за допомогою народної медицини.

• 30 грам подрібненої медунки лікарської необхідно залити літром крутого окропу. Наполягати відвар не менше 40 хвилин. Приймати його необхідно по 200 грам чотири рази на день за півгодини до прийому їжі.

• Зверніть увагу на наступне народний засіб. Подрібніть і змішайте рівну кількість листя чорної і білої шовковиці. Чотири столові ложки листя залийте літром окропу, дайте настоятися кілька хвилин, після чого прокип’ятіть приблизно двадцять – тридцять хвилин. Отриманий відвар необхідно випити протягом дня. Можна замість води.

Значної шкоди нашим наднирковим заподіюють антибіотики і деякі інші лікарські засоби. Тому в лікування наднирників народними засобами цілком можна включити і вживання натуральних молочних продуктів харчування, таких як сир, молоко, кисле молоко і інші, а також сирі курячі жовтки. Ці цінні, смачні і корисні продукти сприяють якщо і не повного, то, у всякому разі, часткового відновлення наднирників і очищенню ендокринної системи в цілому.