Як лікувати поперек народними засобами

Більшість людей, так чи інакше, стикалися з болями в попереку. Ці болі можуть бути різного характеру, спричинені паталогічними процесами або ж простудними захворюваннями, урологією та іншими можливими джерелами.

Лікування попереку народними засобами одне з можливих варіантів вирішення проблеми, однак, щоб точно переконатися в правильності застосовуваного методу, необхідно переконатися, що саме викликало болі в попереку.

У тому випадку, якщо вам відомо, що конкретно викликає болі в поперековому відділі, то в такому разі доцільно вдатися до народних методів лікування. І так, що ж приготували для нас народні методи лікування болю в попереку?

poyasnitsyi-narodnyimВ основному, лікування відбувається шляхом накладання компресів, вони, в свою чергу, мають зігріваючу ефектом, тим самим покращуючи кровообіг у попереку. Лікування попереку народними засобами допомагає практично безвідмовно. За допомогою даних компресів реально зняти запалення і полегшити людині життя.

Лікування болю в попереку народними засобами

Як відомо, в народній медицині широко використовуються різні трави, коріння, овочі, фрукти, тобто те, що легкодоступною, то, що оточує людину.

• Як робочий прикладу компресу для попереку можна взяти протерту редьку або хрін. Дана маса в суміші зі сметаною, для зниження печіння на шкірі, накладається на хворе місце . На неї накладається марля або бинт, можна використовувати непотрібну ганчірку, серветку, після чого закутується шарфом з вовни.

• Лікування попереку народними засобами знає і такий популярний метод, як використання гірчиці, як зігріваючого засобу при лікуванні болів. Напевно більшість при застуді лікувалися гірчичниками? Ось і даний метод багато в чому схожий. Гірчичний порошок розлучається теплою водою, розмішується до одноманітної маси, після чого дана суміш накладається на хворе місце, і точно також закутується марлею і хусткою. Запам’ятайте, такий компрес не повинен бути на шкірі тривалий час, щоб уникнути опіку – максимум півтори години. Якщо компрес приносить сильний дискомфорт, то від нього краще відмовитися, а місце, куди він накладався, промити рясно теплою водою і милом.

• Як альтернатива методам із застосуванням «їстівних» ліків, існує і такий спосіб позбавлення від болю в попереку, як прикладання ганчірочки, вимоченої в бензині або скипидарі, на яку зверху кладуть розігріту пластину з міді . Метод досить незвичайний, не кожен витримає запаху бензину, але досить дієвий. Біль зазвичай знімається через 3 застосування.

• Приблизно теж саме представляє з себе такий метод: житнє борошно замішують на скипидарі і вийшла корж не менше 2 см шириною кладуть на хворе місце до 1 години. Якщо буде занадто сильно палити, то скипидар, при замішуванні тіста, розбавляють водою.

• Лікування попереку народними засобами знає чимало способів, в якості ще одного прикладу можна вказати спосіб лікування червоним мухомором. Цим методом лікувалися спрадавна, спосіб перевірений століттями, можна сказати. Звичайний червоний мухомор, який виростає в лісах, відомий як отруйний і неїстівний гриб. Однак це не применшує його заслуг. Він активно використовується багатьма народностями в якості лікарського засобу.

На його основі готується спиртова настоянка, яку втирають у хвору спину. Для приготування мухоморний настойки треба заповнити півлітрову банку на 1/3 подрібненими капелюшками і до верху залити горілкою. Наполягати в темному місці при кімнатній температурі 2 тижні. Сировина процідити, віджати і можна застосовувати.

• Сольові компреси для спини також приносять відчутну користь. Для цього готується розчин з 100 г солі, яку розчиняють в одному літрі гарячої води. Після чого марлю складають у кілька шарів, рясно змочують в сольовому розчині і прикладають до хворого місця. Даний компрес підходить для використання перед сном. Місце, куди він прикладається, також слід додатково укутати целофаном і вовняною хусткою.

• Каштан кінський, відомий своїми цілющими властивостями, також відмінно підходить в якості лікарського засобу. Його плоди подрібнюють і змішують з маслом камфорним, а також внутрішнім салом 1:1:1. Отриману суміш намазують на шматок чорного хліба, накладають на поперек і покривають теплою ковдрою. Ефект полягає в дозованому надходженні цілющого розчину з хліба.

• У радянські часи для лікування попереку народними засобами особливою популярністю користувалася така настоянка: у пляшку виливаються пухирець потрійного одеколону, 2 бульбашки йоду, 2 флакончика настоянки валеріани і 2-3 стручки червоного пекучого перцю. Все ретельно збовтувати, настоюється добу і зберігається в холодильнику. Цілющою сумішшю мазали на ніч хвору поперек або малювали часту сітку. Дешево, практично, ефективно.