Як лікувати стафілокок народними засобами

Часто буває так, що в організмі людини живе бактерія або вірус, особливо людині не заважаючи, але як тільки рівень імунного захисту падає, маленький монстр завдає удар, або ж поволі починає приносити нам шкоди.

Ось і стафілокок, загалом і в цілому, для мікробіологічного балансу нашого організму, просто-таки необхідний. Але, як тільки він відчуває слабину, тут же починає шкодити.

Суть небезпеки стафілокока, для нашого організму в тому, що організм стає набагато більш сприйнятливим до продуктів життєдіяльності цього мікроорганізму. Особливо поширений стафілокок в поліклініках, лікарняних стаціонарах, тату-салонах. І дуже часто страждають від нього тільки що народилися малюки та їх мами. Лікування стафілокока народними засобами - це досить безпечний спосіб вирішення проблеми і вже абсолютно точно воно не зашкодить.

Симптоми стафілокока, точніше його загострення – це поява фурункулів , різні висипання на шкірі, ячмінь та інші неприємності . І хоча, якоїсь справді серйозної небезпеки такі прояви, в більшості випадків не несуть, не звертати на них увагу, так чи інакше не вийде .

Лікування стафілокока народними засобами

stafilokokЛікування стафілокока народними засобами включає в себе як зовнішні впливи на його симптоми, так і різні методи для внутрішнього застосування. До зовнішніх способів лікування стафілокока на шкірі, відносять різні компреси, гарячі примочки, припарки, а також інші подібні процедури.

Головним завданням початкового етапу зовнішнього лікування, є підтримання в стерильності і по можливості сухими, різних проявів стафілокока. І все це за умови відкритості виразок, фурункулів і так далі.

• Компреси використовуються на початку хвороби, по три рази за день. Кожен сеанс триває п’ятнадцять хвилин. Для приготування компресу, візьміть стакан розігрітій води, куди додайте дві столові ложки яблучного оцту. Можна приймати ванни, теж з яблучним оцтом. У воду додається не менше 100 грам цього продукту. Ванни слід приймати теж по три рази на день. Ну а по мірі відступу хвороби, їх кількість можна і зменшити. Не важливо, взяли ви ванну або скористалися примочкою, після завершення лікувальних заходів, обов’язково і ретельно видаліть гній з кожної ранки і виразки, для чого можна скористатися тампоном з марлі.

• Лікування стафілокока народними засобами , включає в свій арсенал, такий потужний інструмент, подарований нам природою, як живокіст . Візьміть чотири столові ложки живокосту, залийте їх склянкою крутого окропу і дайте настоятися, поки не охолоне. Використовувати вийшло ліки можна як примочок, з періодичністю не менше чотирьох разів на день.

• Також для лікування стафілокока широко використовують листя лопуха, які володіють відмінними витягую властивостями. Чотири – п’ять столових ложок таких листя заливають крутим окропом, дають настоятися до стану не зовсім остигнула рідини, після чого отриману настоянку застосовують для компресів, не менше трьох разів на день, по п’ятнадцять хвилин. Можлива також і комбінація лопуха з окопником (1 до 1).

• Лікування стафілокока народними засобами практично неможливо собі уявити без застосування всередину вітаміну С. Він дуже ефективно пригнічує і гальмує розвиток і розмноження стафілокока в цілому. Міститься цей вітамін в таких продуктах як: малина, капуста, шипшина, чорна смородина і безлічі інших.

• Вважається, що якщо три – чотири дні до ряду вживати в їжу хоча б по склянці чорної смородини в день, то можна вирішити проблему обострившегося стафілокока. Чорна смородина, це взагалі комора вітамінів і корисних мікроелементів, а для лікування стафілокока, це один з найбільш ефективних способів.

• Лікування стафілокока народними засобами включає в себе так само алое. Алое - це потужний природний антибіотик, тому рекомендується приймати його сік по 1 год ложечці перед кожним прийомом їжі.

• Ехінацея - це природний імуностимулятор. Щоденний прийом її настоянки посилить захисні сили вашого організму і підвищить опірність до інших бактеріям.

• Прополіс – це і імуностимулятор, і природний антибіотик, і антисептик з високою протизапальною активністю в одній особі. До того ж у стафілокока до нього немає звикання, як до медичних антибіотиків. Тому для лікування він ідеальний. 

Але природно, щоб спосіб лікування народними засобами був безпечним і навіть корисним для організму в цілому, перед початком лікування буде зовсім не зайвим порадитися з лікарем.