Як лікувати артроз тазостегнових суглобів

koksartrozАртроз тазостегнового суглоба зазвичай вражає тільки один суглоб. Біль в паху і сідниці, що переходить вниз по передній або бічній поверхні стегна – ось перші симптоми артрозу тазостегнового суглоба.

Зазвичай артроз розвивається після 40 років однаково як у чоловіків, так і у жінок. Болі при артрозі схожі з болями при міжхребцевих грижах  Різниця може бути лише в тому, що біль при грижах може “опускатися” по нозі нижче коліна, аж до ступні. При початковому артрозі тазостегнового суглоба біль може бути незначною, що супроводжується слабкий кульгавістю, клацаннями в суглобі. У цьому і криється небезпека – хворий не звертається до лікаря, думаючи , що біль сама пройде, а між тим хвороба прогресує. Поступово, при прогресуванні хвороби, до болів може додатися обмеження рухливості ноги – буде важко зробити широкий крок, розсунути ноги в сторони. У цьому випадку хвороба запускається і, в наслідку, виникне необхідність у тривалому і дорогому лікуванні.

Дуже хороший ефект надає фітотерапія. Ті люди , які живуть у приватних будинках, напевно знають таку траву, як снить звичайна – вона у великій кількості росте в городах . Корисно готувати чай з неї. Просто додайте жменю цієї трави в заварний чайник, шкоди від неї не буде, а користь дуже велика .

Також лікування  корисно поєднувати з травою фіалки триколірної, заварювати її як чай або приймати у вигляді настою.

Свіжим листям лопуха оберніть хворі суглоби на ніч. Корінь лопуха можна використовувати у вигляді настою або порошку. Добре допомагає порошок у суміші з медом 1:1, але корінь лопуха в свіжому вигляді або сік з нього мають найбільшої ефективністю.

При деформуючому артрозі

Приймати в сухому вигляді порошок з кори осики або верби по 0,5 ч л 3 рази на день, запиваючи теплою водою.

Приймати суміш меду і порошку з коріння лопуха в співвідношенні 1:1 по 1 ст л 3-5 разів на день.

Настояти 7 днів в одній склянці горілки одну ст л подрібненого кореня лопуха. Приймати по 1 ст л 3 рази на день.

Взяти 2 ст л суміші трав фіалки триколірної і яглиці і залити їх двома склянками окропу. Настояти 1-2 години , прийняти всі за день в три прийоми .

У склянці води відварити 1 ст л подрібненого насіння вишні і її плодоніжки на протязі 20 хвилин . Пити по 3 ст л 3 рази на день.

Залити окропом мелісу лікарську у співвідношенні 1:10. Пити по 1 ст л 3 – 4 рази на день.