Як лікувати артрит рук

The hands of an old manЛікування артриту рук народними засобами є відмінним доповненням до медикаментозного лікування . У цій статті я опишу метод лікування артриту пальця на руці одним чоловіком, який вилікувався за 3 тижні .

Отже, лист від першої особи.

Одного разу вночі я прокинувся від дикого болю в вказівному пальці лівої руки. Палець опух і був зігнутий на другому згині. У поліклініці хірург поставив діагноз – артрит пальця руки і відправив на прогрівання. Читаючи про лікування артриту рук дізнався , що “оголошення війни” починається без видимих ​​причин і при цьому починається руйнування хрящової тканини.

Добрі люди порадили такий рецепт лікування артриту пальця.Після пробудження вранці, брав свіжий лист лопуха і розкочував його звичайної качалкою до тих пір , поки не розчавлював всі прожилки і не виступав сік. Потім зворотною стороною аркуша обмотував палець і зав’язував бинтом. Носив кілька годин і , коли лопух висихав , міняв його на новий. До 16 годин доводилося проробляти таку операцію тричі . Потім давав пальцю трохи відпочити і робив пов’язку з макухою золотого вуса .Давно відомо, що золотий вус має здатність регенерувати руйнуються тканини. Макуха готується наступним чином : береться лист золотого вуса , перемелюється в м’ясорубці і заливається горілкою у пропорції 1: 1. Два дні дають настоятися , трохи віджимають макуха так, щоб він був трохи вологим, викладають на серветку і обертають їй хворий палець. Залишилася настойку не виливають – вона ще знадобиться. Тримати пов’язку слід до 20.00. Потім макуху викидаю і роблю на ніч третю пов’язку.

Мазь роблю сам : у 100 г 70 % спирту додаю 50 мл камфорного масла , перемішую і додаю 50 г порошку гірчиці. Окремо збиваю білок двох яєць з холодильника , все змішую , викладаю готову мазь на марлю , обертаю палець, закріпив пов’язку і тримаю всю ніч.Вранці знімаю і починаю все лікування артриту рук по новій.Через кілька днів біль почне йти , пухлина зійде, а палець почне потихеньку рухатися ( приблизно через 2 тижні). Одного ранку , коли ви знімете пов’язку з пальця , ви побачите, що з нього частково зійшла шкіра. Це означає , що кінець лікування артриту близький. У цей день дайте пальцю відпочити , а наступного дня змочіть серветку в настої золотого вуса , який залишився в холодильнику і забинтуйте палець. На ніч знову накладіть мазь.Ще через день – два з пальця зійде вся шкіра і робити пов’язки потрібно буде тільки з настоянки золотого вуса по 2 години перед сном. Біль відчуватися вже не буде або тільки десь “далеко” , хрящ відновився, рухливість пальця теж – це означає кінець лікуванню. У мене на лікування артриту рук пішло 3 тижні. Більше хвороба не поверталася. Так що рецепт перевірений.