Як лікувати аритмію народними засобами

aritmiaПоки ми молоді і енергійні, нам про хвороби ніколи думати. Але при виході на пенсію багато хвороб дають про себе знати: піднімається артеріальний тиск, з’являється шум у вухах і голові, артроз, остеохондроз, стенокардія, аритмія серця. Можна ковтати ліки жменями, але навряд чи вони вилікують причину хвороби.

Аритмія – це зміна послідовності , частоти, сили і ритмічності скорочень серця. Вона може виникнути при захворюваннях серцево-судинної системи, центральної нервової системи, при ураженнях міокарда, при ендокринних захворюваннях.

Насамперед опишу дихальний прилад для лікування аритмії народними засобами.

Називається він – тренажер – інгалятор Фролова. Можна його купити в аптеці , але простіше зробити аналог самому не витративши ні копійки грошей . Для цього беремо півтора – або дволітрову пластикову пляшку з під мінеральної води і знизу проробляємо невеликий отвір (діаметр визначається експериментально ), і апарат готовий.

Користуватися ним простіше нікуди: відкручувати пробку і дихаєш через неї ротом. Тобто повітря входить і виходить через отвір в днищі пляшки. Слідуючи інструкції, потрібно дихати через пляшку по 30 хвилин 2 рази на день. Вже через 1,5 – 2 місяці щоденних дихальних вправ припиняться стрибки тиску , а через 3 місяці зникнуть напади аритмії і стенокардії.

Для полегшення роботи судин, хребта , суглобів і м’язів виконайте декілька простих фізичних вправ і самомасажу . Прокинувшись вранці , не встаючи з ліжка , проведіть дихальну гімнастику через пляшку на протязі 30 хвилин, а потім самомасаж.

  • Тріть п’ятою однієї ноги всю підошву іншої ноги 10 разів. Потім поміняйте ноги. Цим ви простімуліруете безліч точок, що знаходяться на стопі , які відповідають практично за всі органи людини.
  • П’ятою правої ноги масажуйте зовнішню западину колінного суглоба лівої ноги 15 разів. Потім навпаки. Ця точка відповідає за зміцнення імунітету.
  • Вказівним і великим пальцем руки розтирайте верхню дужку вуха 10 разів , потім мочки вух , потім долонями масажуйте все вухо 5 разів.

Потім переходьте до масажу шийного відділу хребта і тімені.

Після цих нехитрих вправ ви відчуєте бадьорість і готовність робити фізичні вправи:

  • Ходьба на сідницях вперед і назад по 5 метрів.
  • Масаж кулаками попереку і нижнього відділу хребта 2 хвилини.
  • Зробіть 30 присідань з витягнутими вперед руками – цим ви розроблюєте 30 м’язів і суглобів нижнього відділу тулуба.
  • Ноги на ширині плечей , руки на стегнах – обертання середньою частиною тіла для розробки тазостегнових суглобів.
  • Сидячи качайте головою вперед – назад , вправо – вліво і обертання – це профілактика остеохондрозу.
  • Ноги на ширині плечей. Боксує з власною тінню 40 ударів . При цій вправі весь хребет знаходиться в активному русі.
  • Віджимання від підлоги або стільця 10 – 20 разів.

На завершення зробіть кілька розслаблюючих дихальних вправ ( вдих з підйомом рук, видих з опусканням). На всю гімнастику у вас піде 10 – 15 хвилин. Якщо робити це кожен день, то стабілізується тиск, що не буде нападів стенокардії , відступить аритмія , артроз, остеохондроз.