Як лікувати базаліому народними засобами

basaliomaБазаліома – це червонуватий одиночний вузлик, що підноситься над поверхнею шкіри. Це найбільш поширений вид раку шкіри. Справедливості заради варто помітити, що не всі фахівці відносять базаліом до онкологічних захворювань, так як вона не дає метастазів. Але навіть ця обставина не дає підстав відноситься до цієї хвороби поблажливо. У занедбаному стані базаліома глибоко проростає в шкірний покрив і зупинити цей процес дуже складно.

Базаліома вражає в основному людей похилого віку зі світлою шкірою, які часто піддаються сонячного опромінення. У дітей і підлітків базаліоми не буває.

На ранній стадії розвитку базаліом важко відрізнити від звичайного прищика на обличчі. У міру розростання безболісні вузлики зростаються разом і утворюють базаліом. Якщо не докладати зусиль до її лікування, то в запущеній формі базаліома має страхітливий вигляд.

Лікування базаліоми народними засобами в початковій стадії розвитку допоможе повністю позбутися від цієї недуги. У цій статті наводиться лист від першої особи чоловіка, який вилікував базаліом без застосування ліків.

Все почалося з подряпини на носі, яку мені зробив кіт. Ранка була настільки незначною, що я просто не звертав на неї уваги. Занепокоєння почалося пізніше, коли після всіх змазувань йодом і зеленкою, ранка почала розростатися. У лікарні поставили невтішний діагноз – базаліома.
Я не відношу себе до противників медикаментозного лікування, але його наслідки, а саме шрами на обличчі, змусили мене звернутися до народних засобів у лікуванні базаліоми. Пошуки рішення зайняли чимало часу (перепробував багато способів лікування) і все перераховувати я їх не буду. Розповім тільки про тих, які виявилися найбільш ефективними і допомогли впоратися з хворобою.

Лікувальна схема така: пив вітамін С по 8 драже 3 рази на день. Але тут потрібна обережність, оскільки цей вітамін може викликати подразнення слизової шлунка. Пив бурштинову кислоту 1 раз на день. Робив на уражені ділянки сольову пов’язку на 2 години. Потім прикладав тампон, змочений у валокордин на 4 – 5 годин. Тампон покривати нічим не можна. Шкіра повинна дихати. Краще додавати потроху ліки. Потім змащував болячку обліпиховою олією і змивав через 2 години.

Скоротив перебування на сонці, на скільки це було можливо. Намагався не перевтомлюватися і не переохолоджуватися. Виключив будь-які переживання, так як базаліома активізується під час стресів. Без обмежень вживав овочі, фрукти, соки. Виключив будь-яку косметику: дезодоранти, шампуні, одеколон, крему. Користувався лише дитячим милом.

Завдяки застосуванню цих заходів, я повністю позбувся базаліоми без застосування ліків. Хоча, як кажуть деякі фахівці, повністю від раку вилікуватися не можна – завжди існує ймовірність рецидиву.

Так чи інакше важливий результат: лікування базаліоми народними засобами принесло свої плоди – на шкірі обличчя не залишилося жодного сліду підступної хвороби. А це головне. Ну а якщо трапиться рецидив, то я знаю як впоратися з цією хворобою.