Як лікувати дерматит народними засобами

dermatitЛікування дерматиту народними засобами є простим і, в той же час, дуже ефективним способом позбутися від цієї недуги. У цій статті я розповім вам про один стародавньому рецепті лікування дерматиту народними засобами.

Дерматит – це будь-яке запалення шкіри, яке викликається безпосереднім впливом на неї будь-яких хімічних або фізичних чинників, а також речовин рослинного походження. Залежно від подразника і його взаємодії на шкіру, медицина розрізняє дерматит на простий та алергічний.

Простий дерматит розвивається відразу після впливу на шкіру різних зовнішніх факторів, які викликають запальну реакцію.

Алергічний дерматит – дерматит уповільненого типу, що виникає при повторному впливі на шкіру будь-яким подразником , до яких можна віднести хімічні речовини. Велике значення в розвитку алергічного дерматиту може мати спадкова схильність до алергії , особливості будови шкіри. З’являється цей дерматит не відразу після впливу , а по закінченні певного часу – від 5 днів до декількох тижнів.

Дерматит має 3 стадії свого розвитку : гострий, підгострий і хронічний. При гострому дерматиті виникають різної величини бульбашки, що містять рідину. Якщо вчасно не почати лікування, то гостра стадія переходить в підгостру, при якій виникають лусочки і кірки. При хронічному дерматиті шкіра набуває темно – червоний колір з фіолетовим відтінком, відзначається потовщення шкіри.

Найбільше дерматит вражає шкіру кистей рук, так як саме наші руки найчастіше схильність до впливу різних фізичних або хімічних факторів . До фізичних можна віднести такі фактори, як тертя, тиск, високі або низькі температури, сонячні промені. До хімічних факторів можна віднести підвищену чутливість до тих чи інших речовин, з якими люди стикаються на виробництві або в побуті.

Для лікування дерматиту народними засобами знадобиться всього кілька кілограмів порошку гірчиці і терпіння на два тижні.

Візьміть необхідну кількість порошку гірчиці і розведіть його гарячою водою до стану сметани. Перелийте розчин у відповідний посуд і опустіть туди руки. Вода повинна бути такої температури , щоб ледве терпіли руки. Тримати руки до повного охолодження гірчиці. Проробляйте цю процедуру 1 раз на день в будь-який зручний для вас час один тиждень. А другий тиждень робіть через день. Вже після першого тижня настане відчутне покращення . А після другого тижня дерматит пропаде. Але про всяк випадок проробляйте ці процедури для профілактики і закріплення ефекту раз на тиждень протягом 2 місяців.