Як лікувати фурункул

furunkulФурункул, а в простолюдді чиряк – це гнійне запалення мішечка, з якого росте волосся на шкірі людини. Викликається він стафілококом золотистим. Найчастішою причиною виникнення фурункула є бруд на шкірі з подальшою мікротравмою. Найчастіше фурункули з’являються на спині, шиї, обличчі. Якщо таких чиряків на тілі багато, то це вже захворювання, зване фурункульоз. Воно вимагає негайного лікування у поліклініці, так як фурункульоз дуже небезпечний своїми ускладненнями. Якщо ж фурункулів на тілі один – два, то з ними дуже просто впоратися за допомогою рецептів народної медицини.

Лікування фурункула народними засобами швидко і безболісно позбавить вас від гнійників, не вдаючись до оперативного втручання .

Лікування фурункула народними засобами

- Візьміть ватку, змочіть її спиртом, одеколоном, горілкою або будь-якою іншою спиртовою рідиною, насипте на неї трохи солі і сильно потріть місце, де вискочив фурункул. Дайте вбратися. Проробляйте цю процедуру кілька разів на день.

- Метод , перевірений 1000 разів – цей метод швидше спрямований на профілактику фурункула і працює на ранній стадії появи гнійника : у початковій стадії виникнення фурункула , коли відчувається поколювання і з’являється червона крапка , намотайте на сірник шматочок вати , занурте її в йод і потримайте її на червоною точці , злегка натискаючи , що не більше хвилини. Отримайте невеликий опік , але це дрібниця . Головне – йод проникне на потрібну глибину і спалить стафілокок. У день можна проводити 2 таких процедури. Якщо пропустили початковий період виникнення фурункула , то продовжуйте припікати йодом кілька днів поспіль.

- Цей рецепт годиться і при фурункульозі : почніть пити пивні дріжджі вранці. Графік прийому такою: перший день – 1 столову ложку , в другий день – 2 столових ложки , в третій – 3, і так треба дійти до склянки . А потім у зворотному порядку до 1 столової ложки. Лікування фурункула цим рецептом допоможе позбутися від них назавжди.

- Універсальна мазь від фурункулів, опіків, геморою: змішати 25 г борного вазеліну з 5 мл настоянки календули. Мазь готова. Змащувати 2 рази на день.

- Змащуйте фурункул камфорним маслом 2 рази на день. Камфорна олія справляється з стафілококом краще, ніж антибіотики.

- Візьміть звичайний бактерицидний пластир, заклейте їм болячку і ходіть так 5 днів. Вже на другий день біль вщухне , а потім чиряк зникне.