Як лікувати камені в нирках народними засобами

kamni-v-nirkahЛікування каменів у нирках народними засобами є чудовою альтернативою оперативному втручанню. Засіб, про який я зараз розповім, мабуть, найпростіше в лікуванні каменів у нирках народними засобами.

У чому простота? Лікування відбувається поступово, камені дробляться в пісок і безболісно виводяться із сечею. Метод перевірений на практиці багатьма людьми і у всіх позитивний результат.

Я опишу розповідь від першої особи однієї жінки, яка лікувала камені в нирках цим методом у свого діда. Отже, читаємо:

Мій дід іноді скаржився на болі в нижній частині спини і в один непрекрасний день він не зміг встати з ліжка. Викликали лікаря додому, діагноз: остеохондроз. Дали лікарняний, виписали ліки. Через 5 днів дід потихеньку став ходити. Пішов закривати лікарняний і поскаржився лікареві, що болю не пройшли. Лікар призначив УЗД і виявив камені в нирках. Поставив на чергу на операцію.Я погортала зошит з рецептами народної медицини і знайшла один відповідний рецепт. Складність полягала в іншому: до народної медицини дід ставився з великою недовірою. Стала думати як його вмовити. Вирішила брати ласкою. Пурхала біля нього метеликом, розхвалюючи рецепт на всі лади. При цьому пообіцяла разом з ним лікуватися. Клюнув дід. Я швиденько збігала в магазин, купила все, що треба і, поки не передумав, почала готувати ліки.А тепер про рецепт. Що треба? Ізюм темний без кісточок і чорний перець горошком (запашний не годиться). Що робимо? Родзинку поділяємо на 2 частини, в серединку вкладаємо одну горошину перцю, з’єднуємо. Схема прийому така: 1-й день – одна родзинка, 2-й день – дві родзинки, 3-й день – три родзинки і так до десяти родзинок. З 11 дня слід збавляти по одній родзинку: 11-й день 9 родзинок, 12-й день – 8 родзинок і так до однієї.Приймати слід вранці до сніданку ретельно розжовуючи. Якщо буде палити мову при розжовування п’яти і більше родзинок, то можна запивати водичкою.Після 20-ти денного курсу 3 дні слід приймати сечогінні засоби. Ми з дідом заповнювали літрову банку гілками і листям з звичайного березового віника, заливали окропом, настоювали. На двох виходило по 0,5 літра настою. Пили по 2 – 3 ковтки протягом дня.Потім повторюємо 20-ти денний курс прийому родзинок з перцем за тією ж схемою і знову 3 дні перерва з прийомом сечогінних настоїв. У загальній складності проводимо 3 курсу. Перевірити, як діє рецепт, легко: після перших 10-ти днів лікування зберіть сечу в банку зі світлого скла і побачите, як там плавають піщинки. Перший час сеча може бути каламутною, потім, у міру того, як буде виходити пісок, стане світлішати.Коли прийшов час операції, дідові зробили УЗД і каменів в нирках не виявилося.Ось так просто, смачно і недорого за 2 місяці вилікували камені в нирках народними засобами.