Як лікувати міжхребцеву грижу

Міжхребцева грижа лікування народними засобами – це є напів-альтернативне лікування цієї недуги. Спільно з терапевтичним лікуванням, призначеним лікарем, рецепти, викладені в цій статті, дають позитивний результат в лікуванні міжхребцевої грижі народними засобами.mizhrebet_griza

При лікуванні міжхребцевої грижі поряд з медикаментозним лікуванням застосуйте будь-який рецепт народної медицини, викладений нижче. Вони прості і абсолютно нешкідливі, що дуже важливо, для організму. 

  • Візьміть одну цибулину індійського лука (орнітогалум) розміром приблизно з куряче яйце разом з двома листками довжиною 15 – 20 см і перейдіть в м’ясорубці. Отриману масу змішайте з 4 ст л меду і втирайте у хворі місця.
  • 4 ст л меду змішайте з 5 г мумійо, попередньо розведеного в 1 ст л води. Перед сном втирайте в область грижі. Після втирання потрібно добре загорнутися.
  • Візьміть 1 склянку (250 г) порошку білої або червоної глини і розмішайте з 50 г свіжого листя каланхое перистого, попередньо прокручених в м’ясорубці. Прикладайте складу до грижі на 3 години ввечері (після 3 годин використання глина накопичує в собі негативну енергію). Вже через тиждень відчуєте позитивні результати. Повторно використовувати глину ні в якому разі не можна. Можна чергувати лікування глиною (3 дні) з компресами з міцного відвару полину або кислого молока.
  • Лікувати міжхребцеву грижу можна також порошком червоної цегли або старої червоної черепиці. Для цього змішайте 1 склянку порошку з 2 яєчними білками, додайте 1 ч л порошку білого ладану і влийте 100 мл виноградного вина. Всю масу ретельно перемішайте, викладіть на марлю і прикладайте до грижі. Поверх можна використовувати целофан, щоб уникнути забруднення білизни.
  • Ще одне дуже хороший засіб для лікування міжхребцевої грижі народними засобами – це кінський жир. Якщо є можливість дістати кінський жир, обов’язково скористайтеся цим рецептом. Для цього розкладіть порізаний тонкою стружкою жир на невеликий шматок целофану, прикладіть його до хворого місця, прикрийте фланелевою тканиною і закріпіть всі пластиром. Тримати цей компрес можна не знімаючи до двох діб. Полегшення настає через пару годин.