Як лікувати нейродерміт

neyrodermitНейродерміт – це найбільш важке захворювання з групи сверблячих дерматозів. На шкірі з’являються дрібні вузлові висипання, зливаються один з одним, які постійно сверблять. Прийнято вважати , що нейродерміт – це алергічне захворювання. На появу цього захворювання можуть впливати такі фактори, як пилок рослин, косметика, шерсть тварин, різні продукти харчування. Також розвиток цієї хвороби може статися із за психічних розладів: стреси, хвилювання, нервові розлади.

Лікування нейродерміту народними засобами може дати навіть більший ефект, ніж лікування медикаментами. До того ж відсутність побічних ефектів при такому лікуванні нейродерміту – це теж важливий фактор.

У цій статті буде йти мова про одне комплексне лікування цієї недуги, що складається з 3 простих рекомендацій, перевірених часом і практикою.

1) Приймайте сік чистотілу. Листя , стебла і квітки подрібніть і прокрутіть в м’ясорубці . Відіжміть сік і зберігайте його в холодильнику. Приймати сік слід так: 1- й день – 1 крапля , розведена в 30 мл води , 2- й день – 2 краплі і так далі на протязі місяця дійдете до 30 крапель. Дійшовши до 30 крапель почніть відлік назад: 29 , 28 , 27 і так далі до 1 краплі.

2) У звичайний дитячий крем додайте сік чистотілу в пропорції 5: 1 , розмішайте і втирайте в уражені ділянки шкіри.

3 ) Мабуть найважливіший пункт в лікуванні нейродерміту – це 3 -й пункт. Лікування глиною. Краща глина для лікування нейродерміту – це глина з солоних озер. Глина або лікувальна грязь . Лікуватися слід так . Спочатку скупатися в цьому озері , а потім намазатися брудом , взятої з дна озера , і сидіти на сонечку до повного висихання. Потім в озері змити бруд з себе , висохнути на сонці , щоб солона вода вода озера залишилася на шкірі. Вдома як зазвичай прийняти душ з мочалкою і милом . Зазвичай вистачає 3 – 5 таких процедур , щоб шкіра перестала свербіти і лущитися.

Що робити , якщо поблизу немає солоних озер. Все дуже просто. Глина є скрізь. Накопати глину , розвести її теплою водою до сметанообразного стану і намазати їй уражені нейродермітом ділянки шкіри. Тримати до висихання. У відрі води розведіть кілька ложок солі і , змивши з себе глину, облийтеся цією водою.

Застосування таких простих рецептів народної медицини дозволить вам вилікувати нейродерміт. І ще одна порада: щодня пийте олію кмину з медом (по 1 ч ложці ), адже як кажуть – кмин лікує всі хвороби, крім смерті і старості.