Як лікувати панкреатит народними засобами

Medical IllustrationПанкреатит – це гостре або хронічне запалення підшлункової залози, при якому відбуваються запальні зміни і розпад тканини підшлункової залози.

Лікування панкреатиту народними засобами буває набагато більш ефективніше, ніж медикаментозне. У цій статті опишу лікування панкреатиту народними засобами, яке застосовувала одна жінка у лікуванні свого чоловіка.

Лист від першої особи.

Мій чоловік захворів панкреатитом 2 роки тому. Постійні стаціонари та реанімації , крапельниці на дому – нічого не допомагало. При зрості 180 см він важив 48 кг . Болі змучили його і мене . Тоді я вирішила відкинути медикаментозне лікування і почати лікувати народними засобами. Сама початку його лікувати і ось як ми позбулися болів.

По – перше , сувора дієта. Наводжу зразкове меню.

На сніданок роблю негусті каші тільки на воді . Для цього збиваю крупу блендером , додаю 15 г масла і 2 ч ложки цукру. Ледачі вареники : 2 ст ложки борошна + 150 г сиру + білок 2 яєць . Усе змішую , розкочую ковбаскою , потім ріжу на порції і варю 2 – 3 хвилини. Зверху посипаю 1 ч. ложкою цукру.

На обід суп – пюре на воді з картоплі і круп. Варю яловичину або курячі грудки , двічі пропускаю через м’ясорубку , потім додаю в суп – пюре.

На друге готую відварну рибу або запіканку. Всі готую відварне, несолодке, малосолоне. Неприпустимо кисле, смажене, жирне.

На вечерю така ж каша , що і вранці + сир.

А тепер про лікування панкреатиту народними засобами.

Вранці і ввечері за 40 хвилин до їжі даю фракцію АСД – 2. Почала давати по 1 краплі на 50 мл кип’яченої холодної води. Кожен день додавала по 1 краплі і довела до 20 крапель на 100 мл води. Після того , як довела кількість крапель до 20 , то схема прийому стала такою : чоловік 5 днів п’є , 3 дні відпочиває , потім 5 днів п’є , 3 дні відпочиває , потім знову 5 днів приймає , місяць відпочиває. По 20 крапель пити до одужання.

Також лікувала настоянкою з воскової молі, яку купувала у бджолярів. Почала давати настоянку з 1 краплі на 50 мл води. Поступово довела прийом настоянки до 1 ст ложки 3 рази на день за 20 хвилин до їжі. І стала схема прийому така : 1 місяць п’є , 10 днів перерва. І так 3 місяці. Ознайомтеся з рецептом приготування настоянки з воскової молі : 1 гранований стакан личинок заливається 1 л горілки , настоюється 12 днів, щодня збовтуючи , потім проціджують, віджимається і додається 0,5 л води – настоянка готова.

Також застосовувала для лікування панкреатиту кам’яне масло , яке видобувається в горах Алтаю і Казахстану , також як і мумійо. Чоловік почав пити з 1 ч ложки 3 рази на день через півгодини після їжі. Поступово довели дозу до 1 ст ложки , а потім до 6 ст ложок (це приблизно 100 г) 3 рази на день. По 100 г приймати до одужання.

При такому лікуванні обов’язково приймати багато води, до 2 літрів на день, щоб вимивалися токсини з організму. Після такого лікування мій чоловік позбувся постійних болів.