Як лікувати переломи народними засобами

perelomyЗавдання лікування переломів одна – це зрощення зламаних кісток. Всі знають, що після перелому потрібно буде проходить у гіпсі досить довгий час. Але не кожен знає, як швидко зростуться його кістки. Прискоренню процесу зрощування кісток сприяє вживання продуктів, багатих кремнієм і кальцієм.

Лікування переломів народними засобами дозволяє прискорити процес зрощування кісток у гіпсі. У цій статті опишимо два найефективніших рецепта лікування переломів.

Рецепт № 1. Лікувальний холодець .

Спочатку готується звичайний холодець в емальованому посуді для здорових членів сім’ї. Назвемо його закусочним. Для нас важливіше “відходи” від холодцю: вушні хрящі, свинячі хвости, сухожилля, кістки свинячих ніжок або курячих гомілок – все це безцінний матеріал для отримання “лікувального” ​​холодцю, який містить тільки хрящової гідролізат. Отже, все це кістково-хрящове сировину кладемо в скороварку, заливаємо водою і кип’ятимо на повільному вогні 5 годин. Після зняття з вогню, додаємо спецій і часник і на деякий час залишаємо. Потім отриманий бульйон розливаємо в ванночки для застигання. Все! Ліки готові.

Цей холодець можуть вживати абсолютно всі без обмеження: і діти, і вагітні жінки, і хворі, і здорові. Для лікування переломів цей холодець саме вірні ліки. Вживають його вранці і ввечері по 1 – 2 ст ложці.

Рецепт для лікування переломів № 2.

Вам знадобиться 7 свіжих дієтичних яєць білого кольору, 300 – 350 г меду і 3,5 кг лимонів. Яйця потрібно обережно вимити і висушити (стежити, щоб не було тріщин) . У посуд з плоским дном (краще в емальований або скляний ) укладіть яйця вертикально , будь-яким кінцем вниз. Посуд має бути неширокою і невисокою , щоб зверху над яйцями залишилося місце для лимонного соку. Лимони також потрібно ретельно вимити і висушити, розрізати навпіл і видавити сік на яйця. Зерна обов’язково видаляти. Лимонний сік повинен покривати яйця на 10 – 15 см. Цю посуд слід поставити в прохолодне місце, покривши одним шаром марлі і не допускати попадання сонячних променів. Утворену на складі цвіль не викидайте. Це пеніцилін.

Приблизно через 10 – 15 днів, лимонний сік розчинить шкаралупу яєць. Прорвіть і видаліть плівку з яєць, а яйця ретельно розмішайте в цій же рідини і додайте мед. Ще раз все гарненько розмішайте. Ліки готові. Зберігати його слід на нижній полиці холодильника. Приймати по 1 ч ложці 3 рази на день за 1 годину до їжі. Можна трохи запивати .