Як лікувати поліпи в шлунку

polipПоліпи в шлунку, в основному, лікуються хірургічним методом . Але якщо з якихось причин немає можливості зробити операцію, то поліпи в шлунку можна вилікувати одним перевіреним рецептом народної медицини.

Поліп – це невеликий наріст у шлунку , який височить над слизовою оболонкою шлунка. Поліп дуже схожий на гриб з широкою або довгою ніжкою. В більшості своїй – це доброякісні пухлини. Основною причиною виникнення поліпів в шлунку є запалення слизової оболонки шлунка ( гастрит).

У народній медицині є перевірений десятиліттями рецепт , який видаляє поліпи в шлунку без сліду. Цим рецептом користувалося велика кількість людей. І операція нікому не знадобилася.

Склад готується 21 день. Знадобиться 2 літрові банки. В першу банку поміщаємо 30 г шкаралупи кедрових горіхів + 30 г дрібно порізаного прополісу + 30 г кореня перстачу ( калган ) і все це заливаємо 150 г 70 % спирту. Обов’язково щоденне струшування .Через тиждень зірвати листя алое , покласти їх в поліетиленовий пакет на тиждень в холодильник.

В другу банку кладемо 30 г трави чистотілу і заливаємо горілкою , щоб трава повністю покрилася рідиною (приблизно 150 мл). Наполягати тиждень.

Після настоювання , вміст другої банки віджати і перелити в першу банку. Перемолоти в м’ясорубці листя алое і віджати з них сік . До 150 г соку алое додати 150 г меду, змішати і теж додати в першу банку.

І все це має стояти ще тиждень . Після підсумкових трьох тижнів , отриманий склад приймають вранці натщесерце по 1 ст ложці , заїдаючи сметаною , маслом або молоком. Можна приймати і по 3 рази на день , але по 1 ч ложці за півгодини до їжі.

П’ють цей склад 4 рази на рік , з перервою між курсами 2 місяці.