Як лікувати радикуліт народними засобами

radikulitttЛікування радикуліту народними засобами є найдоступнішим, а можливо , і найдієвішим методом.

Той , хто хворів на радикуліт, знає , скільки страждань , мук і негараздів приносить людині цю недугу. Він викликає пекельні болі, позбавляє на довгий час працездатності. Достатньо невеликого переохолодження або підняття тяжкості – і ця безжальна хвороба наздоганяє вас , приносячи з собою нестерпний біль , при якій можна було лише стояти або лежати , а зігнутися практично неможливо.

Можна скільки завгодно колоти ліки і втирати аптечні мазі , але , повірте , радикуліт зовсім вас не відпустить ніколи . Він буде ” наздоганяти ” вас знову і знову в самий невідповідний момент. Рецепт , про який я хочу вам розповісти , передавався з покоління в покоління російськими старовірами , які з незапам’ятних часів займалися траволікуванням . Він позбавить вас від радикуліту назавжди.

Лікування радикуліту народними засобами

Рецепт готується в плині 12 днів . А поки не готове основне ліки, потрібно як – то полегшити стан хворого. І тут нам на допомогу приходить хрін. Готують його наступним способом : натерти коріння хріну на крупній тертці й укласти цю масу на марлю , складену в 4 шари і прикласти до хворого місця на 10 – 15 хвилин. Ця процедура вимагає терпіння і витримки від пацієнта , але гра варта свічок. Біль помітно слабшає.

Після компресу необхідно зайнятися приготуванням основного ліки. Доверху набити літрову банку травою споришу . потім залити всю траву горілкою до країв , закрити кришкою і поставити в темне місце на 12 днів.

Трава споришу широко поширена в помірній кліматичній зоні Росії . Її можна зустріти де завгодно. Але можна також придбати її на ринку у складальниць лікувальних трав або в аптеці.

Через 12 днів вміст банки потрібно віджати , профільтрувати . Ліки готове . Приймати його необхідно щодня перед їжею по 1 столовій ложці. Цей курс потрібно буде повторити через 6 місяців.

Спориш ( горець пташиний) – травичка проста та непоказна , а який у неї обширний лікувальний діапазон! Використовується вона як протизапальний , зміцнює і сечогінний засіб при хворобах печінки , нирок. Допомагає спориш і при легеневих хворобах. Збирати його потрібно під час цвітіння , у липні – серпні.