Як лікувати радикуліт в домашніх умовах

radikulitКожен ну або практично кожна людина старше сорока років , останні роки і досить молоді люди хоч раз відчували дикий біль у спині не дає ні повернутися , ні зігнутися – це радикуліт – захворювання периферичної нервової системи.

Радикуліт буває грудний, шийно-плечовий, а також попереково – крижовий . Завіт це від того , в якій області хребта сталося ураження пучків нервових волокон , що відходять від спинного мозку. Найпоширенішою причиною радикуліту є відкладення солей у міждискових зонах хребта , що призводить до розростання кісток. Зазвичай скаржаться на радикуліт або пенсіонери або ж люди, що займаються фізичною працею , а так само люди, що мають сидячу роботу. При подібних навантаженнях йде зсув розростань разом з дисками і здавлювання нервових корінців проходять між хребтів отворах внаслідок чого людини охоплює, сильний біль і сковуються, руху.

Лікування радикуліту в домашніх умовах є першою допомогою хворому і рецепти народної медицини в цьому добре допомагають. Про деякі і буде ця стаття .

Слід пам’ятати , що в період гострого болю хворому приписаний постільний режим на жорсткому ліжку і прийом протизапальних препаратів. При зниженні болю необхідно переходити до рецептів народної медицини і масажу .

Лікування радикуліту в домашніх умовах.

1 . Допомагає як при радикуліті , так і при ревматизмі і невриті прикладання тертої чорної редьки , за принципом накладання гірчичників. Після накладення , варто гарненько утеплити поперек вовняною хусткою. Сік від редьки можна використовувати як компрес – змочити їм щільну тканину , прикласти до хворого місця , закріпити і утеплити. Носити можна весь день по самопочуттю .

2 . Найбільш, мабуть , простий спосіб лікування радикуліту в домашніх умовах – за допомогою медичних банок поставлених на хворі точки , але , ні в якому разі не на хребет. Після пари процедур настане полегшення на довгий час.

3 . Прикладати суміш з тертої картоплі змішаного з бензином в рівних частках на хворе місце і тримати протягом 10 – 15 хвилин.

4 . Дуже специфічний і чинний спосіб лікування радикуліту в домашніх умовах – це розчинити в оцті кілька звичайних лез для гоління. Для цього потрібно кинути у склянку п’ять лез, і залити їх 70 % оцтом , після чого тримати , постійно збовтуючи стакан в прохолодному місці протягом тижня . Після тога як леза розчиняться , слід натирати на ніч цим складом хворі місця і укутуватися теплими речами , але варто враховувати , те, що речі краще використовувати старі , так як на них можу залишитися плями іржі.

5. Лікування радикуліту в домашніх умовах смерековим маслом. Домогтися найбільш відчутного ефекту допоможе попередньо схвалена ванна, яка зігріє і розслабить тіло. Після прийняття ванни слід втирати ялицеве ​​масло в хворі місця , одночасно масажуючи м’язи спини. Потім слід утеплити місця втирання . Ця процедура допомагає не тільки при радикуліті, а й при болю в колінному суглобі.

6 . При радикуліті допомагають старі добрі гірчичники і гірчичні ванни. Для ванни слід розвести в мисці 200 – 400 г сухої гірчиці і вилити у ванну з водою. Температура води повинна бути в межах 40 – 50 градусів. Тривалість прийому ванни 15 хвилин.

7 . Лікування радикуліту в домашніх умовах за допомогою саморобної мазі. Прокрутити в м’ясорубці часник і змішати його з топленим внутрішнім жиром у співвідношенні 1 до 2 . Зберігають таку мазь для спини в холодильнику. Для втирання беруть необхідну кількість мазі , підігрівають її і втирають у хворі місця 2 – 3 рази на день , одночасно масажуючи .