Як лікувати суглоби в домашніх умовах (продовження)

arthrosisЛікування суглобів в домашніх умовах є в багатьох випадках більш ефективним лікуванням, ніж призначена у поліклініках. У всякому разі воно дешевше і нешкідливе.

Суглобові болі – це доля багатьох людей самих різних віків. Одним допомагає один рецепт, іншим допомагає інший. Але рецепти , які я опишу нижче , допомагають майже всім і в будь-якому віці.

Про прикладанні листа капусти або аркуша лопуха напевно знають багато хто. Відмінні рецепти, якщо хто не знає , опишу коротко . Берете лист капусти або лист лопуха, обмотує їм хворий суглоб , утеплюєте і залишаєте до ранку. Ці процедури абсолютно нешкідливі і лікуватися ними можна скільки завгодно довго до позбавлення від болю.

Але що робити, якщо на дворі зима? Де взяти лопух? До нас на допомогу прийде рецепт від болю в суглобах , ударах і розтягненнях .

Лікування суглобів в домашніх умовах – рецепт № 1

Купіть в аптеці 2 флакона 5% йоду і 2 флакона 10% нашатирного спирту. Змішайте в рівних пропорціях в одній посуді і настоюйте 5 днів. Як тільки рідина стане прозорою , починайте лікування . Змащуйте проблемні місця або суглоби 2 – 3 рази на день. Тільки не робіть компреси , інакше отримаєте опік. Після натирання , слідів не залишається, а запах зникає через пару хвилин. Зазвичай вистачає одного тижня, щоб відчути полегшення.

Лікування суглобів в домашніх умовах – рецепт № 2

Називається він ” бабусина розтирка”: 1 пляшечку камфорного спирту ( 10 мл) , 1 пляшечку йоду ( 10 мл) і 10 таблеток анальгіну розчиніть в 300 г спирту . Все ретельно перемішайте і настоюйте в темному місці 21 день.
Застосовуйте для натирань 2 – 3 рази на день.

Лікування суглобів в домашніх умовах – рецепт № 3

Цей рецепт можна заготовити заздалегідь на весь рік. Навесні або восени накопайте коренів шипшини, берези, ялівцю. Гарненько їх промийте, не шкребти. Нарубаєте їх у дрібні кубики, в рівній кількості помістіть в бутель з темного скла і залийте горілкою. Горілка повинна бути вище коренів на 2 пальці . Потім закрийте бутель пробкою і поставте в темне місце настоюватися при кімнатній температурі на 9 днів. Після 9 днів настоювання , злийте настій в інший посуд , а що залишилися коріння можна залити горілкою ще 2 рази , але вже додавати до часу настоювання декілька днів.

Цією настоянкою натирають суглоби на ніч і укутують теплим шарфом. Перед натиранням переконайтеся, що у вас на суглобах немає саден і подряпин.