Як лікувати суглоби в домашніх умовах

suglob_likЯк лікувати суглоби в домашніх умовах за допомогою настоянки з шабельника і калгану (перстачу прямостоячого).

Беремо 200 г сухих кореневищ шабельника і 100 г коренів калгану (перстачу) , заливаємо 3 л горілки або доброго самогону і наполягаємо 3 тижні. Приймати цю настоянку слід по 1 ст ложці 3 рази на день за півгодини до їжі. Цією ж настоянкою потрібно розтирати всі свої хворі місця: спину, руки, ноги, шию, плечі.

Зазвичай цієї банки вистачає на 1 місяць для лікування двох людей. Після місяця прийому настойки, слід зробити перерву на місяць. За час простою можна зробити другу банку настоянки. Так можна лікуватися всі осінньо-зимово-весняний час, щоб відмінно почуватися влітку .

Сабельникова – Калганова настоянка добре знімає біль, запалення, ломоту і набряки, перестають скрипіти суглоби, гнеться спина. Також ця настоянка виліковує цілий ряд інших хвороб: виводить солі з організму, очищає кров, покращує обмін речовин, виводить холестерин і радіацію з організму, лікує шлунково – кишкові захворювання, мастопатію, міому, печінка, ракові пухлини і багато інших хвороб.

Ну а в як лікуванні артрозів, артритів, подагри, ревматизму, радикуліту, хвороб суглобів і хребта їй взагалі немає рівних. При цьому в такому лікуванні є одна умова: потрібно вести здоровий спосіб життя, не зловживати спиртним, обмежити вживання молока, гострої і жирної їжі і вести рухливий спосіб життя. Суглобова рідина найкраще виробляється під час руху суглобів.

І буде зовсім відмінний ефект від такого лікування , якщо робити дуже простий самомасаж за допомогою звичайної палиці. Буде потрібно кругла паличка довжиною , приблизно 1 – 1,5 метра і діаметром 2 – 3 см. Вранці , як тільки встали з ліжка , покладіть палицю на підлогу , поставте на неї ноги , покатайте її всією довжиною ступень і промасажуйте всі крапки – на ступнях дуже багато точок, що відповідають за здоров’я всіх внутрішніх органів.

Потім сидячи покладіть паличку на свої стегна і покатайте її долонями – цим ви промасажуйте свої стегна і всі крапки на долонях. Потім масажуйте все, що зможете дістати цією палицею до приємної болю: ноги з усіх боків, лопатки, поперек, руки, плечі, спину, злегка нагнувшись пройдіться по хребту. Цим ви розбудіть всі свої м’язи і сухожилля і розженете кров по тілу. З палицею дуже зручно робити легку зарядку : нахили, скручування, махи ногами, присідання.