Як лікувати тріщини на п’ятах

trischinyЯк лікувати тріщини на п’ятах в домашніх умовах. Прочитавши дану статтю і застосувавши ці прості рецепти ви позбавитеся від тріщин на п’ятах за 2 тижні.

Багато людей страждають такою недугою, як тріщини на п’ятах. Невідомо від чого, шкіра на ступнях робиться дуже грубою, сухою, починає розтріскуватися, як пересохла земля. Ноги стають такими страшними, що без шкарпеток або панчох на людях не покажешся. До того ж у ці тріщини буквально в’їдається бруд, і відмити ноги не представляється можливим. Адже тріщини ще й болять. Не можна наступити на п’яту, щоб не відчути біль.

Можна покладати надії на покупні крему для сухої, розтрісканої шкіри ніг, якщо у вас дуже дрібні тріщини на п’ятах. Проте допомога від них невелика . Хіба що трохи пом’якшать шкіру. Можна змащувати підошви ніг гліцерином. Але цей метод теж не всім допомагає. Але є один перевірений часом рецепт народної медицини , для якого майже нічого не потрібно. Отже:

Як лікувати тріщини на п’ятах

Купіть в аптеці кілька упаковок лляного насіння. Продається воно практично скрізь. У магазині купите будь-який живильний крем для ніг і питну соду. Ось і всі ваші придбання.

Щодня необхідно робити содові ванночки для ніг : у тазику з теплою водою розведіть кілька столових ложок соди , опустіть туди ноги і тримайте 15 хвилин. Потім насухо витріть і нанесіть крем на підошви ніг.

А два рази на тиждень вам потрібно буде робити маски для ніг з лляним насінням. Для цього вимийте картоплю , почистіть його над чистим аркушем паперу. Отриманим очисткам дайте трохи підсохнути. Потім додайте в очищення жменю лляного насіння і все перемішайте . Складіть у каструлю , додайте трохи води і трохи проваріть , щоб вийшла кашка. Дайте їй охолонути до теплого стану. Перемістіть кашку у відповідну тару, опустіть туди ноги на 20 хвилин. Відчуття досить приємні. Після закінчення часу, змийте залишки маски теплою водою , витріть насухо і нанесіть крем.

Робіть ці процедури регулярно і будете винагороджені гладкими, рожевими і блискучими п’ятами. Рух – це життя, тому ноги потрібно тримати в порядку.