Як лікувати вітіліго народними засобами

Вітіліго (білі плями) – шкірне захворювання, що характеризується порушенням пігментації шкіри. Найчастіше білі плями з’являються на шкірі обличчя, рук і спини. Дослідники цієї хворобу не відносять вітіліго тільки до хвороб шкіри. Вважається, що вітіліго може розвинутися при патологіях печінки, підшлункової залози, кишечника. Лікувати вітіліго дуже складно, так як до кінця ще не з’ясовані причини виникнення хвороби. Тому, швидше за все, результату від відвідин лікарні ви не отримаєте.

Тому все більше людей звертають свій погляд у бік лікування народними засобами вітіліго. Хоча й вони не гарантують 100 відсоткового результату.

Вітіліго – лікування народними засобами

- На першому місці звичайно ж лікування ряскою. Цей рецепт народної медицини виправдано заслужив свою репутацію. Важливо – збирати ряску треба в ставках , які знаходяться далеко від населених пунктів, щоб була чиста , і краще , якщо в цій воді ростуть очерет , кубушка , аїр , рогіз – значить ряска там дуже чиста. Готувати ряску можна про запас. Збирати ряску найкраще в липні , коли у неї найдовші коріння. Потрібно перебрати ряску від сміття, промити холодною водою , віджати і скласти в скляний посуд. Літрову банку ряски заливають 0,5 літра горілки. Закрити кришкою і наполягати при кімнатній температурі в темному місці 3 тижні . Потім процідити . Приймати хворому по 1 чайній ложці 2 – 3 рази на день після їжі. Дитині – по 10 крапель, розведених в столовій ложці води.

- Візьміть 1 чайну ложку сушеної ряски і залийте склянкою окропу. Трохи настояти , випити за весь день. Змішати сушену ряску з медом у ложці і з’їдати 1 – 2 рази на день.

- Замовте в аптеці 300 грам 5 процентного саліцилового спирту. Один раз на день змочуйте тампон і протирайте все тіло. Саме все тіло. Днів через 10 коричневі плями , якщо вони є, зникнуть , а білі підуть тоді , коли тіло загориться під сонцем або кварцом. Засмагати потрібно потроху .

- Вітіліго лікування народними засобами за допомогою перцевої настоянки: купите в аптеці настоянку червоного стручкового перцю і змащуйте їй плями , намагаючись втерти до рожево шкіри. Потім трохи позагоряйте . Днів через 10 плями зменшаться і потім пропадуть.

- Засіб для маскування плям : візьміть перегородки волоських горіхів і залийте їх спиртом у співвідношенні 1: 10 . Настоюйте 2 тижні в темному місці. Протирайте плями 2 рази на день.