Як лікувати ячмінь на оці

yachmenЛікування ячменю на оці може зацікавити багатьох людей , так як це явище, на жаль, не рідкість. Ячмінь є нагноєння волосяний головки вії. На краю століття спочатку утворюється хворобливе почервоніння, потім ущільнення , припухлість , потім утворюється ячмінь.

Причини появи ячменю можуть бути різні. Зазвичай це загальне ослаблення імунітету при переохолодженні або хворобах шлунково – кишкової системи , при яких порушено всмоктування вітамінів групи А і В. Так само викликати ячмінь може наявність глистів , діабету або недотримання правил гігієни.

Починати лікування ячменю на оці потрібно при найперших ознаках нездужання . У цих випадках допомагає змащування ячменю зеленкою , спиртом , одеколоном за допомогою ватної палички або прикладання кілька разів на день сухого тепла . При користуванні спиртовими засобами потрібно бути дуже обережними , щоб не зачепити очей. При обробці ячменю очі повинні бути закриті.

Народне лікування ячменю на оці

На початку розвитку ячменю добре допомагають компреси з теплих настоїв чаю , квітів календули або ромашки , або прикладання теплого курячого яйця. Але на більш пізніх стадіях розвитку ячменю ці методи вже не використовуються.

Зігріти хворе око можна і за допомогою цибулі. Для цього потрібно приблизно сантиметровий в товщину кружечок цибулі кинути на сковорідку в киплячу олію . Як тільки цибуля почне шипіти , його треба вийняти , трохи остудити , щоб не обпектися , загорнути в марлю і прикладати до ячменю . Цю процедуру потрібно повторити до чотирьох разів для того , щоб ячмінь швидше дозрів і прорвався .

Відомо , що часник має бактерицидні властивості . Тому для лікування ячменю можна використовувати розрізану часточку часнику , прикладаючи її до ячменю протягом декількох днів , намагаючись не зачепити очей.
При ячмені допомагає алое. Лист середнього розміру потрібно розрізати на дрібні частини , опустити в склянку холодної кип’яченої води на вісім годин. Після цього процідити і робити примочки на хворе око до чотирьох разів на день.
Існує і народний спосіб , який здається чарівним , проте багатьом допомагає. Треба перев’язати червоною вовняною ниткою безіменний палець на руці , яка протилежна хворому оці. Через пару днів ячмінь зникне.

Пакетик будь-якого трав’яного чаю ( з ромашки , липового цвіту , м’яти і т. д.) опустіть в окріп на кілька секунд і прикладіть до хворого ока . Як охолоне , виконайте те ж саме знову . І так разів 5 – 6 поспіль кілька разів на день. Звичайно через 2 дні настає полегшення .

Лікування ячменю на оці нескладно. Але в будь-якому випадку, перш ніж щось робити самостійно , бажано проконсультуватися з професійним медиком . Кращою профілактикою виникнення ячменю буде дотримання режиму дня , повноцінне харчування , вітаміни і дотримання правил гігієни.