Як лікуватись белемнітом

belemnitЛікування шкірних хвороб белемнітом є ще одним способом поправити своє здоров’я за допомогою народної медицини. Такі хвороби як псоріаз, вугрі досить легко і швидко лікуються белемнітом.

Белемніт або “чортів палець” – це ні що інше як скам’янілі останки стародавнього кальмара з мезозойської ери. Складаються ці скам’янілості в основному з солей кальцію, магнію, натрію. А як відомо, солі кальцію життєво необхідні нашому організму для підтримки здоров’я волосся, нігтів, кісток і шкіри. Солі кальцію використовувалися в лікуванні хвороб всіх народів протягом багатьох століть.

Для лікування шкірних хвороб застосовується порошок з белемнітів . Як і всі препарати на основі солей кальцію, порошок белемніта має яскраво виражену протизапальну та протиалергічну дію, дуже корисний для зміцнення кісток і зубів. Крім цього, белемніт, як колишній морський мешканець, містить в собі солі магнію і натрію, що надає порошку белемніта ранозагоювальні і протимікробні властивості .

Белемніти не так вже й важко знайти. Їх можна зустріти по берегах річок. Схожі ці мінерали на наконечники стріл і звичайний їх розмір від 1 до 10 см.

Для початку лікування белемніти потрібно гарненько промити, прокип’ятити і стовкти до порошкового стану. Цей порошок можна приймати всередину , робити примочки , приймати з ним ванни. Якщо кип’ятити ще стовчений мінерал 20 хвилин , а потім подихати над парою, тобто зробити інгаляцію , проходять нежить і фарингіт .

Головне призначення порошку белемніта – різке підвищення захисних сил організму – імунітет. Його застосовують як основне або допоміжний засіб при лікуванні важковиліковних захворювань. Рецепт простий : приблизно пів-грама порошку залити 50 – 100 мл кип’яченої води кімнатної температури , закрити посуд кришкою і різко струснути 40 разів . Випити цей розчин вранці за півгодини до їжі. Курс лікування 10 днів. При шкірних захворюваннях роблять примочки на уражені місця або звичайні вмивання. Через 2 – 3 дні проходять запалення. При вугрової висипки прищики поступово зникають. При псоріазі присипають болячки порошком. Через тиждень вони почнуть зникати. Також лікуються дерматити, фурункульози, себорея .

Ще одна важлива якість розчину з порошку белемнітів – це перешкоджати остеопорозу та відновлення суглобів. Приймати також як і при підвищенні імунітету , але тільки на протязі місяця. Потім місяць перерву. Прийом розчину після переломів прискорює зрощення кісток на 20%. При тривалому застосуванні у вигляді примочок на обличчя, зникають мімічні зморшки. Також відзначено позитивний вплив мінералу при алкоголізмі: знижується тяга до алкоголю, аж до повного неприйняття, при інтоксикації знімає похмільний синдром.