Як лікуватись за допомогою глини

glinaЛікування глиною різних хвороб здавна застосовувалося знахарями і цілителями. Сучасні вчені теж віддають належне її цілющим властивостям і застосовують лікування глиною при різних захворюваннях, в тому числі і важких легеневих.

Залежно від місцевості  в якій добувають глину, і породи з якої вона утворюється, глина буває різного кольору – чорна, коричнева, жовта, біла, блакитна, зелена, червона. Колір глини увазі наявність у ній певних металів і солей.

  • Чорна і коричнева глина – наявність заліза і вуглецю;
  • Жовта глина – сірка, натрій, залізо;
  • Блакитна – кобальт, кадмій;
  • Зелена – мідь, залізо;
  • Червона – залізо, калій.

Колір має певне значення при лікуванні глиною захворювань , але головне не колір , а правильність використання . Адже глина має воістину “чарівними ” властивостями: вона , немов магніт , почне виводити з організму назовні через кишечник і пори весь накопичився всередині мотлох , бруд , слиз і гній , загоїть мікроскопічні ранки усередині , про які ми поки навіть не знаємо.

Щоб набрати хорошу глину , варто знати кілька правил : збирати глину треба далеко від міст і промислових підприємств , без піску , розсипчасту , біля водойм , зігріта сонцем . Доброю вважається глина , з якої можна зліпити баранку і після сушіння вона потріскається . Після збору , глину необхідно подрібнити і висушити. Зберігати тільки в глиняній або скляному посуді.

Глина має сильну антибактеріальну і протипухлинну дію ( розповсюджується як на доброякісні так і на злоякісні пухлини) , нормалізує обмін речовин , сприяє посиленню ефекту при інших видах лікування. Глиною лікують хребет, суглоби, туберкульоз, переломи, удари, рак, зоб, аденоїди, поліпи, хвороби органів травлення, захворювання жіночої статевої сфери, запалення печінки і жовчного міхура, хвороби серця, нирок і сечового міхура, пневмонію, бронхіт, кашель, гайморит, ангіну, шкірні хвороби, артроз, артрит, ревматизм, варикозне розширення вен, рани, виразки і багато інших хвороб. Для лікування глиною її приймають всередину, роблять компреси та аплікації, приймають з нею ванни.

Лікування глиною

Для очищення організму приймають ванни з глиною : налити половину ванни теплої води , додати одну склянку глини і добре розмішати. Для того , щоб дізнатися про наявність хвороб в організмі , перевірте глиняну воду маятником . На нитку довжиною 30 см прив’яжіть кільце без каменю або гайку. Перед прийняттям ванни , піднесіть маятник до води – він повинен гойдатися рівномірно взад – вперед (тобто від себе до себе ) . Якщо після прийняття ванни маятник гойдається вправо – вліво , то це означає , що вода взяла від вас всяку погань , а якщо маятник починає обертатися колами , то це показник найвищої зашлакованості організму. Тоді необхідно приймати глиняні ванни тривалий час до повного одужання. Час прийому ванни 30 хвилин.

Для компресів і аплікацій змішати глину з водою до консистенції, викласти на марлю шаром в 1 см і зверху накрити іншою марлею. Таким чином глина знаходиться між двома шарами марлі і її можна покласти на хворе місце на 1,5 години. Більше не треба , так як це кількість глини вже встигає забрати з проблемного органу весь негатив. Важливо – глину не можна розмішувати нічим металевим , тільки руками або дерев’яними паличками. Аплікації можна робити двічі на день. Повторно глину використовувати ні в якому разі не можна. Для хворих суглобів додайте в суміш глини з водою трохи касторової олії , покладіть компрес на суглоб , укутайте і тримайте до повного висихання 5 – 6 годин.

Для прийому всередину , розмішайте 1 чайну ложку глини в склянці води, дайте трохи настоятися і випийте не до дна (так як в осаді може бути пісок і інші домішки). Така вода витягне з вас, як магніт, весь залежаний мотлох, позбавить від печії і газів.