Як лікуватись за допомогою коріння соняшника

sonyashnykНе багато хто знає , що коріння соняшнику лікують , зважаючи мізерної інформації . А між тим коріння соняшнику лікують такі серйозні хвороби як камені в нирках і жовчному міхурі , остеохондроз , виводять солі із суглобів.

Найголовніше в цьому лікуванні – це те , що коріння потрібно заготовлювати тільки у повністю визрілого соняшника. Якщо соняшник не дозрів , то цілющої сили в його корінні не буде – це перевірений факт.

Після того , як зрізали шапку соняшника , слід викопати корінь , обтрусити його від землі ( промивати коріння небажано , краще скористатися щіточкою для очищення ) , обрізати ниткоподібні відростки , які не потрібні . Коріння соняшника досягають значних розмірів , порівнянних з товстої і довгою морквою , і чим товще і більше корінь , тим більше в ньому цілющих сил.

Корній соняшнику для лікування можна наготувати про запас на весь рік. Найважче – це сушіння . Так як корінь товстий , він ще й твердий , тому для сушіння треба розрубати корінь сокирою уздовж до розміру олівця . Нарубавши таких скіп , необхідно розкласти їх в один шар в тіні на протязі. На сонці або в духовці сушити коріння не можна. Після сушіння корені добре ламаються кусачками , їх можна подрібнити і зберігати в матер’яних мішечках.

Коріння соняшника лікування

Для розчинення каменів у нирках і жовчному міхурі , позбавлення від остеохондрозу та виведення відкладень солей у суглобах необхідно приготувати відвар з коріння соняшнику . Готується він так:

- У 3 літрах води відварити 1 склянку коренів на протязі 5 хвилин після закипання. Потім дайте відвару охолонути , злийте в підходящий посуд і зберігайте в холодильнику. Коріння не викидайте , а зберігайте теж в холодильнику. Ці 3 літри відвару потрібно випити за 3 дні – по 1 літру на день, незалежно від їжі і часу. Потім використані коріння ще раз відваріть в 3 літрах води , але вже 10 хвилин. Приймайте за тією ж схемою . Потім ці ж коріння відваріть втретє в 3 літрах води вже 20 хвилин. Приймайте за старою схемою . Більше ці корені не знадобляться , їх можна викинути. Далі варити відвар треба з нової порції коренів .
У результаті ми отримуємо 9 літрів відвару на 9 днів з однієї склянки коренів соняшнику . Не у всіх , але поки організм не звикне до відвару , може трохи підвищиться тиск – нічого страшного, просто знизьте дозу прийому , а потім , по самопочуттю , поверніться до рекомендованої дозі . Також може спостерігатися печіння в усіх суглобах і навіть в ребрах – це розчиняються відкладення солей , які виходитимуть з сечею пластівцями або піском.

Під час прийому відвару слід дотримуватися дієти – виключити з раціону жирне , копчене , гостре , кисле і алкоголь. Навіть якщо з яких – то причин доведеться пропустити прийом відвару на день – два , нічого страшного в цьому не буде , механізм запущений , результат прийде.

Також на хворі суглоби добре робити компреси з коріння соняшнику . Для цього варять більш концентрований відвар , який ні в якому разі не можна приймати всередину :

- Залити 1 літром води 1 склянку коренів і варити на слабкому вогні 1 годину. Має вийти приблизно півлітра концентрованого відвару.

Компреси роблять як завжди – змочують смужку тканини у відварі і прикладають до хворих або розгинайте суглоби, зверху накладають поліетилен , потім загортають теплим шарфом. Компреси краще робити на ніч.