Як лікуватись за допомогою солі

saltЛікування сіллю, між тим, застосовувалося з найдавніших часів у лікуванні таких хвороб як суглобовий ревматизм, холецистит, хронічний апендицит, нефрит, ревмокардит, запальні процеси в легенях, остеомієліт, абсцеси, головні болі, нежить і ще безліч інших хвороб, при яких лікування сіллю викликало оздоровлення.

Під час Великої Вітчизняної війни деякі хірурги успішно застосовували при лікуванні поранених гіпертонічний розчин кухонної солі. На велику поверхню забрудненої рани накладали пухку , рясно змочену сольовим розчином велику серветку. Через 3 – 4 дні рана ставала чистою , рожевою , температура опускалася до нормальної , після чого вже накладався гіпс.

А тепер кілька правил застосування пов’язок для лікування сіллю.

- Щоб кухонна сіль стала у водному розчині активним сорбентом , її концентрація повинна бути строго від 8 до 10 відсотків. Тільки тоді вона витягує з хворих органів всю “погань”. Але лікувальний ефект буде лише в тому випадку, якщо тканина, використовувана для пов’язки, буде повітропроникною.

- Слід рясно змочити пов’язку в сольовому розчині, злегка віджати і потім прикладати до хворого органу . Тримати пов’язку слід від 10 до 15 годин.

- Солева пов’язка діє тільки на хворий орган або на певну ділянку тіла. У міру поглинання рідини з підшкірного шару в нього починає підніматися тканинна рідина з глибших шарів, при цьому тягнучи за собою всі хвороботворні віруси, мікроби і органічні речовини. Відповідно під впливом сольової пов’язки відбувається оновлення рідини в тканинах хворого організму, очищення від патогенного фактора і ліквідація патологічного процесу.

- Лікувальний ефект сольової пов’язки діє поступово і результат досягається за 7 – 10 днів, а іноді й довше.

- Наприклад , при головних болях і нежиті пов’язку накладають навколо голови ( через лоб і потилицю ) на ніч. Зазвичай нежить проходить через годину – дві , а головний біль – до ранку . Також пов’язку накладають при перших ознаках будь-яких простудних захворюваннях. Якщо час упущений і інфекція проникла в глотку і бронхи, то пов’язки роблять відразу і на голову , і на шию , і на спину на всю ніч. Вилікування приходить через 4 – 5 процедур без наслідків для організму.

Техніка накладення пов’язок при лікуванні сіллю.

- Сольовий розчин використовують лише як пов’язку, а не компрес.

- Суворо дотримуватися концентрацію (8 – 10 % ) солі у воді. Велика концентрація може призвести до руйнування капілярів в тканинах організму в місці накладення пов’язки.

- Дуже важливий матеріал сольовий пов’язки. Найкраще підходить бавовняна або лляна тканина , яка довгий час була у вжитку і багато разів стиралася. Матеріал повинен бути повітропроникним і чистим, складеним у 4 шари ( якщо користуєтеся марлею , то її необхідно згортати в 8 шарів).

- Температура розчину солі повинна бути трохи гарячою.

- Накладену пов’язку не можна нічим закривати. Закріплювати бинтом або пластиром. При легеневих процесах пов’язку краще накладати на спину, бинтуючи з достатньою щільністю. Живіт слід бинтувати дуже туго, оскільки за ніч він звільняється , пов’язка слабне і ефекту від неї не буде.