Як лікувати епілепсію народними засобами

epilepsiyaЕпілепсія – хронічна психічна хвороба, викликана порушеннями функцій мозку, що характеризується повторними судомними нападами і змінами особистості.

Медициною встановлено, що епілепсія це спадкова хвороба, яка частіше передається по чоловічій лінії, але може і не передаватися або передаватися через покоління. Також епілепсію можна і “придбати” – наприклад, при хворобах матері під час вагітності, при зачатті дитини в п’яному вигляді або під час хвороби сифілісом, з – за вад судин головного мозку, утворення пухлини в мозку, інфекцій нервової системи.

При епілепсії у хворого трапляються напади, які поділяються на великі і судомні, і малі епілептичні. При великому судомному припадку хворий раптом непритомніє, падає, з рота йде піна, судоми згинають все тіло. Через кілька хвилин припадок припиняється і хворий “йде” в сон, а після пробудження нічого про припадку не пам’ятає.

При малому епілептичному припадку судоми слабкі або їх взагалі немає, хворий втрачає над собою контроль на кілька секунд, який може відбуватися навіть непомітно для оточуючих.

Для лікування епілепсії необхідно пройти комплексне обстеження у спеціалізованих клініках. Тільки після нього лікар призначає лікування медикаментами. Лікування це дуже тривалий , можливо до декількох років або навіть все життя. Зазвичай лікування препаратами припиняють , якщо у хворого не було припадків на протязі 2 років.

Лікування епілепсії народними засобами рекомендують застосовувати для закріплення ефекту від медичних препаратів. Відвари з багатьох лікарських трав допомагають знижувати виникнення судом і нападів, а то й зовсім вилікуватися від них. До таких травам відносять полин , материнка, шикша , чорнокорінь лікарський, пустирник.

Лікування епілепсії народними засобами – рецепти

- Очищені зерна абрикосів з’їдати щоранку натщесерце стільки , скільки років хворому (наприклад 12 років – з’їдати 12 зерен) . Є рівно місяць , потім місяць перерва . Якщо є потреба, то продовжити їсти зерна ще місяць. Цей рецепт хороший для виліковування дітей.

- Хороші результати по позбавленню від епілепсії дає полин звичайна (чорнобиль) . Візьміть 0,5 столової ложки сухої трави , залийте склянкою окропу , після охолодження процідіть і пийте по третині склянки 3 рази на день.

- Залийте 1,5 склянками окропу 1 столову ложку коріння чорнокореня лікарського і кип’ятіть 10 хвилин на слабкому вогні. Приймайте відвар по 1 столовій ложці 3 рази на день за 30 хвилин до їжі.

- Для зняття судом рекомендується такий настій: 2 столові ложки подрібненої трави пустирника залити 0,5 літра окропу , настоювати 2 години, процідити. Приймати до їжі 4 рази на день по 30 мл .

- Для цього лікування епілепсії народними засобами знадобиться всього 2 трави – материнка і шикша (водяника або чорна трава) . Беремо 1 столову ложку шикши з гіркою , висипаємо в емальовану каструлю , заливаємо 1,5 склянки води і кип’ятимо 3 хвилини. Закриваємо каструлю і даємо настоятися до повного охолодження. Колір відвару буде зеленим . П’ємо його за 3 прийоми протягом дня вранці , в обід і ввечері (до їжі або після неважливо) . Траву , що залишилася не викидаємо , а використовуємо також ще 2 рази. З кожним разом колір відвару буде менш насиченим. Приймаються також . Потім беремо нову траву і використовуємо її також 3 дні . Пити цей відвар потрібно місяць. Потім 10 днів приймаємо настій з трави материнки. Заварюємо її як чай і п’ємо замість води в будь-яких кількостях. Можна додавати мед за смаком. Це курс (місяць шикши і 10 днів материнки ) лікування. Таких курсів потрібно провести 3. Цей рецепт народної медицини допоміг багатьом людям позбутися від нападів.