Як очистити організм від шлаків

ochistkaОчищення організму від шлаків просто необхідна людині, яка страждає від різних хронічних захворювань. У цій статті мова піде про очищення внутрішніх органів кабачком .

Для очищення організму від шлаків потрібно взяти кілька кабачків , але не цукіні . На пластмасовій тертці натираємо і віджимаємо сік через марлю. Кабачків слід взяти стільки , щоб вийшло 2 літри соку. Сік і макуха потрібно покласти в холодильник.

До очищення організму слід підготуватися. Її рекомендується проводити на убуваючому місяці . За 2 дні до чищення є потрібно тільки пісну їжу. Напередодні ввечері треба зробити клізму. Вранці не снідати , випити чистої води і о 10 годині почати чистку.

Два літри соку кабачка слід розділити порівну , щоб вистачило на кілька прийомів. Пити сік потрібно теплим з 10 ранку до 18 години вечора. Нічого їсти не можна. Кабачковий сік можна запивати натуральним яблучним соком. Перед прийомом першої дози соку , підігрійте залишився макуха від кабачка і покладіть його на правий бік , на область печінки і жовчного міхура. Макуха накрийте целофаном , потім клейонкою , рушником і пуховою хусткою. І останнє – електрогрілка . Ідеально – це проходити або пролежати з нею весь день або навіть до ранку.

Під час очищення організму від шлаків можна рухатися , лежати , займатися домашніми справами . О шостій годині вечора прийняти останню порцію кабачкової соку і до сну більше нічого не пити. Якщо відчуєте сильний голод або спрагу , то прополощіть рот водою.

Вранці почнеться викид шлаків з організму. Цей процес дуже індивідуальний. Може з’явитися висип в районі печінки , між пальцями на ногах можуть виникнути тріщини або висип , болячки . Але все це швидко загоюється.

Кабачок – це дуже сильний засіб . Очищення організму від шлаків слід проводити строго з жовчного міхура і печінки. Пізніше можна накладати макуха на легкі , придатки , сечовий міхур , тобто на ті органи , які хворі , ослаблені або є проблемними.