Як очитити кишечник в домашніх умовах

kishechnykОчищення кишечника в домашніх умовах є найефективнішим методом оздоровлення організму. Очищаючи кишечник ми вирішуємо відразу дві проблеми: позбавляємося від паразитів і від багатьох хвороб , які , здавалося б , ніяк не пов’язані з шлунком.

Поговоримо про очищення кишечника в домашніх умовах насінням баштанних культур. Так як століття свіжих баштанних короткий, слід зробити запас насіння і використовувати їх цілий рік . Насіннячко Маленький, та молодецький . Відомо , що в насінні міститься активних речовин більше , ніж у плодах . І ці речовини нормалізують всі біологічні процеси в організмі.

Основу всієї системи очищення кишечника складають гарбузове, кавунові і насіння дині. Їх слід висушити і потім разом з шкіркою подрібнити в м’ясорубці з дрібними гратами і просіяти через сито. Все, що організм переробить, піде на відновлення мікрофлори. Залишилася ж клітковина, як йоржик, очистить кишечник від слизу і калових відкладень. Потім додати в цей порошок подрібнені плоди шипшини, глоду, висушену гарбуз , горіховий лист. Виходить дуже корисний набір. Загалом має вийти 300 г порошку , причому всі компоненти повинні бути порівну.

Приймати цей порошок слід вранці та ввечері по 1 десертній ложці , запиваючи водою. Якщо пропивати цей порошок раз на квартал , то всі проблеми з кишечником будуть вирішені. Гарбузове насіння вбивають всіх дорослих паразитів в кишечнику, а якщо в цей набір додати 3 г гвоздики, то помруть навіть личинки паразитів.

Тут описаний основний принцип складання лікувального складу. Але якщо під рукою не виявиться якого – або інгредієнта, то великої біди не буде. До того ж завжди можна замінити його іншим корисним народним засобом. До того ж, часто, ліки ростуть у нас прямо під вікном.

І наостанок: порошок з насіння дуже ефективний при запорах.