Як позбутись бородавок

borodavkaБородавки – це захворювання шкіри , які виглядають як невеликі пухлини (від 2 мм до 1 см і більше) на шкірі незапального характеру. Бородавки – це вірусне захворювання, викликане вірусом, що належать до групи папіломи людини. Розрізняють декілька видів бородавок :

  • Звичайні (безболісні щільні вузлики від 3 до 10 мм з кольором звичайної шкіри )
  • Підошовні ( нагадують мозолі на які боляче наступати )
  • Плоскі ( майже не виступають над рівнем шкіри дрібні вузлики)
  • Гострі кондиломи ( генітальні бородавки яскраво – рожевого кольору)
  • Старечі (плоскі бляшки до 2 см в діаметрі , не пов’язані з вірусом)

Бородавки можуть з’явитися в будь-якому місці тіла людини. Існує думка, що бородавки – це всього лише дрібна прикрість. Найчастіше вони мають доброякісний характер, але є невелика вірогідність того, що деякі з них, в основному генітальні, можуть бути провісниками смертельних захворювань. І тому , чим раніше ви почнете лікування бородавок, тим краще.

До того ж  саме бородавки найчастіше  з усіх шкірних захворювань , викликають почуття огиди у оточуючих.

Найбільше бородавок наражені діти. За статистикою близько 10% дітей хоч раз захворювали цієї вірусної інфекцією. Вірус проникає в організм людини через мікротравми шкіри після торкання з предметами, яких торкався вірусна людина на протязі 2 – 3 годин, наприклад в загальному душі чи в громадському транспорті , або ж при безпосередньому контакті з ним , наприклад через рукостискання . Після потрапляння в організм , вірус може там прожити в прихованій формі до декількох місяців, і проявитися лише при ослабленні імунітету або якого або психічного потрясіння. Якщо не вжити екстреного лікування бородавок , після їх появи, то вони можуть розмножитися по всьому тілу за невеликий проміжок часу.

Бородавки відносяться до таких захворювань , які дуже успішно виліковуються рецептами народної медицини. Наведу приклади найбільш поширених та ефективних методів лікування бородавок.

Лікування бородавок народними засобами

Змащуйте бородавки 3 – 4 рази на день соком свіжозірваного чистотілу.
У боротьбі з малими молодими бородавками добре допомагає 60 % саліцилова мазь , яку можна замовити виготовити в будь-якій аптеці .
Один дуже старий і дуже ефективний рецепт народної медицини: змішайте по одній столовій ложці мідного купоросу і вершкового масла. Змащуйте їм бородавки на 12 годин. Мідний купорос викликає легке , цілком терпиме печіння . Слідкуйте , щоб ця мазь стосувалася тільки ураженої ділянки шкіри. Ця мазь хороша при особових бородавках , так як зводить їх поступово без утворення ран і рубців.
Змішайте трохи борошна і оцтової кислоти до утворення густої маси. На ніч змастіть шкіру навколо бородавки жирним кремом , заліпите її пластиром. На саму бородавку покладіть трохи приготовленої маси і поверх заклейте пластиром. Цей метод я вважаю найдієвішим , але жорстким. Він підходить для великих і застарілих бородавок , так як оцет випалює всі глибоко до коренів . Головне не перетримати довше 12 годин. У рідкісних випадках доведеться робити цю процедуру двічі. Після випалювання залишиться невелике поглиблення на шкірі , яке незабаром затягнеться.
Червоний буряк натріть на тертці , трохи підігрійте і викладіть на чисту ганчірку. Прикладіть до бородавки , зверху поліетилен , зафіксуйте бинтом. Робіть цей компрес на ніч.
Лікування бородавок щадним методом ( підходить маленьким дітям ) : потрібно тримати ступні або руки в міцному розчині марганцю (температура – 45 градусів). Потім сірником підхопите кристалик марганцю і ” розфарбуйте ” ім бородавку . Бородавки зійдуть через 2 – 3 дні без шрамів і болю.