Як позбутись натоптишів на ногах

noginogiНатоптиші на ногах утворюються поступово , в основному від носіння незручного взуття. У цій статті буде розказано, як позбутися за два тижні від натоптишів на ногах.

Мозолі на ногах виникають при носінні нової або незручного взуття. Спочатку одними туфлями натрете, потім іншими. Мозолі болять, але потім вони висихають і з часом перетворюються в сухі шишки ( натоптиші ). Спочатку натоптиші на ногах не заподіюють незручностей, але через яке – той час стає боляче ходити, відчувається печіння.

Можна виводити натоптиші шляхом розпарювання ніг в гарячій воді з наступним стиранням пемзою. Але ви можете як завгодно прати їх , хоч до болю, хоч до сліз, але досягнете лише того, що нарости стануть лише шорсткими, що не змінюючись в розмірах. Можете хоч кожен день цим займатися, але абсолютного результату не дочекаєтеся. Отже:

Натоптиші на ногах. Позбавлення

Візьміть невелику жменьку чорносливу і киньте його в кипляче молоко. Він повинен трохи поваритися в молоці , щоб стати м’яким. Дістаньте гарячі ягоди і вийміть з них кісточки . Потім гарячі ягоди додаємо до сухих мозолях і фіксуємо їх бинтами. Цю процедуру потрібно продовжувати протягом півтори години. Але ягоди при цьому завжди повинні бути гарячими. Як тільки ягоди на нозі охололи, тут же діставайте з гарячого молока наступні і прикладайте до ніг. Одному тут складно буде впоратися . Краще, якщо хтось вам буде приносити ягоди.

На протязі тижня, натоптиші на ногах із сухих наростів перетворяться на звичайні білі мозолі , з яких дуже добре відшаровується шкіра. Ось тоді їх можна легко прати за допомогою пемзи.

Отже – всього через два тижні у вас на ногах не залишиться навіть сліду від сухих мозолів (натоптишів). І зауважте , без будь-якої хімії і шкоди для здоров’я.